Connect with us

Новости региона

Примусове обстеження на коронавірус и госпіталізація, — Кабмін оприлюднено умовиМедзакладі ма ють право на примусове обстеження на коронавірус та примусове госпіталізацію.

Про це йдет в поставнові Кабміну №245 від 25 березня 2020 року.

Зокрема, в постанові зазначаються:

"Заклади охорони здоров'я ма ють право Здійснювати:

обов'язкове медичне обстеження осіб, Які малі контакт Із хворими на Гостра респіраторну хворобу COVID-19, спрічінену коронавірусом SARS-Cov-2 (далі — COVID-19), або ма ють Симптоми COVID-19, если Такі особини відмовляються від медичного обстеження в добровільному порядку;

обов'язкову госпіталізацію, Прізначаті карантин (самоізоляцію) Хворов на COVID-19 або тім, хто має Симптоми COVID-19, если Такі особини відмовляються від госпіталізації або карантину (самоізоляції) в добровільному порядку;

обов'язкову госпіталізацію дітей осіб, Визнання в установленому порядку недієздатнімі, что прожівають спільно із Законом представник, якіх Було госпіталізовано у зв'язку з захворюванням на COVID-19, у разі неможлівості їх Тимчасова влаштування в сім'ї родічів, знайоме ".

При цьом Національна поліція за письмовий клопотанням закладів охорони здоров'я может супроводжуваті транспортні засоби під час доставки осіб для обов'язкового обстеження та госпіталізації.

Нацполіція и Нацгвардія ма ють Забезпечувати охорону Громадської безпеки и порядку на прілеглій территории до об'єктів, у якіх проводитися обов'язкове обстеження, госпіталізація та перебування осіб на обов'язковому карантіні.

При цьом центральні органи віконавчої власти спільно з органами місцевого самоврядування та закладами охорони здоров'я ма ють надаваті Спеціалізовані санітарні транспортні засоби для перевезення на госпіталізацію осіб Із підтвердженім коронавірусом або з підозрою на коронавірусну інфекцію.

Кроме того, центральні органи влади спільно з органами місцевого самоврядування ма ють Забезпечити соціальний супровід осіб, Які перебувають на карантіні (самоізоляції), особливо вразливе категорій громадян.

Источник

Comments

Новости