Connect with us

Бизнес

ПриватБанк оголосив «кредитні канікули» малому і середньому бізнесу — Украинские новости


Новини Бізнесу:В Україні Кабмін прийняв постанову про розблокування і продовження реєстрації дезінфекційних засобів.

Кабінет міністрів прийняв постанову, якою дозволив реєстрацію дезінфекційних засобів на підставі позитивних висновків державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

Про це повідомляє прес-служба Українського клубу аграрного бізнесу (УКАБ).

«Кабінет міністрів України на своєму засіданні 25 березня затвердив постанову про внесення зміни до пункту 4 Порядку державної реєстрації (перереєстрації) дезінфекційних засобів. Документом передбачається продовження можливості реєстрації дезінфекційних засобів на підставі позитивних висновків державної санітарно-епідеміологічної експертизи до вступу в силу нових порядків дослідження специфічної активності, безпеки, якості (ефективності) дезінфекційних засобів та їх випробування на практиці , Які вже розробляються Міністерством охорони здоров’я України «, — йдеться в повідомленні.

День Національної гвардії: Яке свято сьогодні відзначають в Україні (Фото)

Відзначається, що протягом 2018-2020 років компанії-виробники дезінфікуючих засобів постійно стикаються з неможливістю здійснити державну реєстрацію дезінфекційних засобів. Тому повністю зупинений подальший комерційний оборот нових препаратів, що в умовах запровадження протиепідемічних заходів неприпустимо.

Тому дана постанова оперативно врегулює проблемні питання реєстрації дезінфекційних засобів, що сприятиме надходженню на ринок України необхідної кількості ефективних, якісних та безпечних дезінфікуючих засобів.

Відзначається, що УКАБ очікує якнайшвидшого вступу в силу постанови. Наступним кроком має бути дозвіл на подачу документів для реєстрації дезінфекційних засобів в режимі онлайн, а також якнайшвидше оприлюднення всіх вимог до подачі таких документів.

Нагадаємо:

ИсточникSource link

Comments

Новости