Connect with us

Бизнес

ПриватБанк відновив видачу "теплих" кредитів


Новини Бізнесу:ПриватБанк з 6 квітня 2020 року продовжує кредитування за програмою "Теплі кредити" для ОСББ та ЖБК на впровадження енергоефективних заходів в багатоповерхівках.

Державний ПриватБанк (Київ) уклав додаткову угоду про співпрацю з Держагентством з енергозбереження та енергоефективності в рамках програми "теплих кредитів", які видаються об'єднанням співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) і житлово-будівельним кооперативам (ЖБК) в якості співфінансування проектів з енергозбереження, повідомила прес -служба ПриватБанку в понеділок.

"З 6 квітня 2020 року Приватбанк продовжує кредитування за програмою "теплі" кредити для ОСББ та ЖБК на впровадження енергоефективних заходів в багатоповерхівках. Договір про запуск "теплих" кредитів у 2020 році укладено банком і Держенергоефективності в кінці минулого тижня", — уточнюється в релізі.

Як повідомляється, ОСББ та ЖБК можуть отримати кредити за спрощеною процедурою з відшкодуванням з бюджету від 40% до 70% "теплого" кредиту. Приватні домогосподарства і ОСББ також отримують додаткові компенсації від місцевої влади.

У НБУ розповіли, скільки банків вводять "кредитні канікули"

Раніше, на реалізацію енергоефективних проектів протягом 2019 року населення привернуло 21,2 тис. Кредитів на загальну суму 1,4 млрд. Грн.

Учасникам програми "теплих" кредитів в 2019 році з держбюджету держава компенсувала понад 545,8 млн. Грн.

ИсточникSource link

Comments

Новости