Connect with us

Новости региона

Проблема з ЦМЛ №2 Житомира вінікла через Відсутність комунікації з ОДА, — Любов Цимбалюк


Проблема з ЦМЛ №2 Житомира вінікла через Відсутність комунікації з ОДА, - Любов Цимбалюк

Та непрізначення керівника управління охорони здоров'я.

Проблема Із невключення ЦМЛ №2 Житомира ім. В. Павлусенко до списку опорних медичних закладів вінікла через недостатню комунікацію мерії Із облдержадміністрацією. Саме остання пропонувала ПЕРЕЛІК Кабінету міністрів України. Про це під час Сесії міської ради заявила депутат Любов Цимбалюк.

«Саме Відсутність комунікації прізвела до ситуации, якові маємо. І если посадовці міської ради НЕ виправляє це, ми матімемо проблеми Постійно. Потрібно ходити на Наради и Колегії облдержадміністрації як мінімум », — считает Цимбалюк.

За ее словами, ще однією причиною є Відсутність начальника управління охорони здоров'я. На сегодня у підрозділі, Який відповідає за медицину у місті, є лишь в. о. начальника.

«Медична реформа лишь Почаїв реалізовуватіся. Тому подібні питання вінікатімуть Постійно. А сідіті на двох стільцях або тримати для когось місце у нінішній ситуации недоречно и непріпустімо », — додала Любов Цимбалюк.

Нагадаємо, что Житомирська міськрада звернула до Кабміну з Вимогами Включити ЦМЛ №2 до Переліку опорних Лікарень. заради цього скликали Позачергове сесію.

Источник

Comments

Новости