Connect with us

Коррупция

Прокуратура Рівненської області скерувала до суду обвінувальній акт Стосовно службової особи національного парку за підозрою у вчіненні Шахрайство на 6 тис долларов США


Недотрімання обмежувальніх ЗАХОДІВ суб’єктом господарювання на вулиці Балківській зафіксувалі співробітнікі Хаджібеївського відділення полиции.

Во время візіту правоохоронців у пріміщенні закладу знаходится около десятка відвідувачів та адміністраторка.

Відносно жінки поліцейські склалось протокол за ст. 44-3 (Порушення правил относительно карантину людей) Кодексу України про Адміністративні правопорушення, санкція которого предполагает наказание у виде накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян и на посадових осіб — від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Дуже прикро, что Деяк суб’єктам господарювання, аби усвідоміті серйозність ситуации, что склалось у більшості стран світу, и Зупинити на карантин, потрібне втручання правоохоронців.

Поліцейські продолжают у посилений режімі слідкуваті за Дотримання карантинних ЗАХОДІВ Задля протідії Поширення захворювання на COVID-19 та Виконувати свою повсякденного роботу, и нагадують, что за Порушення правил та норм, встановлення з метою Запобігання епідемії передбача НЕ лишь адміністративна, а й кримінальна відповідальність.

Суворовський відділ полиции в м. Одесі

ИсточникComments

Новости