Connect with us

Проломив людині череп, зламав щелепу і вилицю — ще один депутат від «Слуги народу» виявився судимим — Украинские новости


Після того, як підтвердився факт погашеної судимості депутата Верховної Ради Романа Іванісова (Слуга народу) за згвалтування дівчини, депутат Верховної Ради Андрій Богданець від фракції «Слуга народу» зізнався, що має обвинувальний вирок суду, зазначивши, що цей факт був відомий під час передвиборної кампанії і ніяк не вплинув на хід голосування.

Про це депутат написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Почнемо з того, що в 2015-му навіть не думав про своє можливе депутатство. Тоді добровольцем брав участь у бойових діях на Донбасі в складі батальйону особливого призначення» Січ «. Перебуваючи в коротку відпустку між ротаціями, наткнувся по дорозі на людину, яка спочатку провокував, а потім ледь не став винуватцем аварії з нашим загальному участю. Зупинилися, почалася лайка. Під час словесної перепалки плюнув мені в обличчя «, — розповів Богданець.

Також депутат повідомив, що після інциденту визнав свою провину, лікування потерпілому оплатив.

«Мені дійсно шкода, що потерпілий мав проблеми зі здоров’ям після тієї нашої зустрічі. Однак цей факт був відомий, а не замовчувався під час виборчої кампанії і не вплинув на вибір тернополян», — зазначив він.

Як повідомляє «Цензор.нет«, В рішенні суду йдеться, що постраждалий водій отримав закриту черепно-мозкову травму у вигляді переломів кісток черепа, забою м’яких тканин лівої половини обличчя та струс головного мозку та був змушений лікуватися.

«… були нанесені тілесні ушкодження у вигляді закритої черепно-мозкової травми у вигляді переломів лівої виличної кістки, передній і зовнішньої стінок лівої верхньощелепної пазухи, з крововиливом в її порожнину, і скулового відростка лівої скроневої кістки, розбіжність лівого клиновидно-скулового шва; забій м’яких тканин лівої половини обличчя і струсу головного мозку, за ступенем тяжкості відносяться до середньої тяжкості тілесних ушкоджень, оскільки в клінічному перебігу супроводжувалися тривалим (більше 21 дня) розладом здоров’я «, — зазначено в при говірці Богданцев.

Обвинувачений свою провину визнав повністю і апеляцію не подавав. При призначенні покарання, йому врахували визнання провини, щире каяття, зміст двох неповнолітніх дітей і участь в АТО. У серпні 2016 року за підсумками річного випробувального терміну суд звільнив Богданця від покарання.

Як повідомляли Українські Новини, виключений з фракції «Слуга народу» Роман Іванісов поспілкувався з пранкери «Джокером» на тему інформації про групове згвалтування депутатом і його друзями неповнолітньої дівчини. раніше був опублікував текст вироку суду від 1996 року, за яким був засуджений депутат фракції «Слуга народу» Роман Іванісов.

Источник — Антикор

Comments

Новости