Connect with us

Бизнес

"Укрзалізниця" з понеділка запустить електрички в ряді областей


Новини Бізнесу:"Укрзалізниця" з 1 червня почне запускати електрички в 10 областях.

АТ "Укрзалізниця" з 1 червня 2020 року розпочне перший етап відновлення курсування приміських поїздів, йдеться в повідомленні на сайті компанії.

"Зараз ми отримали дозвіл на запуск ряду електричок в 10 областях. Тому з наступного тижня відновлять свої маршрути 214 приміських поїздів", — зазначив в.о. голови правління компанії Іван Юрик.

Станом на 28 травня "Укрзалізниця" отримала рішення про ослаблення карантину з 1 червня від регіональних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обласних державних адміністрацій в Харківській, Полтавській, Луганській, Донецькій, Тернопільській, Івано-Франківській, Одеській, Черкаській, Житомирській, Хмельницькій (в напрямку Жмеринка — Гречани і Хмельницькій — Волочиськ) областях.

Відповідно, з 1 червня на філії "Донецька залізниця" почнуть курсувати 38 поїздів, на "Львівській залізниці" — 20 поїздів, на "Одеської залізниці" — 44 поїзда, а філія "Південна залізниця" запустить 112 поїздів.

"Керуємося рекомендаціями МОЗ": УЗ заборонила продавати їжу в поїздах

У разі прийняття в подальшому відповідних рішень регіональними комісіями з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обласних державних адміністрацій, призначення приміських поїздів триватиме.

Як повідомлялося, за станом на 16:00 ще 28 травня "Укрзалізниця" вже призначила курсування 29 поїздів категорії "Інтерсіті" та далекого прямування, які почнуть роботу з 1 червня.

Ще 6 поїздів: УЗ почала продавати квитки в західні області

Пасажири будуть допускатися до поїздки виключно в захисних масках. Температурний скринінг буде здійснюватися при перевірці квитків у поїздах класу "Інтерсіті" та при посадці в вагон в нічних поїздах.

ИсточникSource link

Comments

Новости