Connect with us

Политика

Разумков каже, що є кілька варіантів — Украинские новости


Верховна Рада розглядає кілька варіантів про місце проведення позачергового засідання парламенту в зв’язку з поширенням коронавируса.

Про це заявив Голова Верховної Ради Дмитро Разумков під час брифінгу 26 березня, відбувся після зустрічі керівництва ВР, голів фракцій та представників Кабінету міністрів, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«У нас є кілька варіантів, які ми вже проговорювали з головами депутатських фракцій і груп. Це, можливо, і зал Верховної Ради України, але ми забезпечуємо засобами особистого захисту народних депутатів, можливо, це буде відбуватися і в інших умовах, в тому числі в тих, про які ви говорили (на вулиці або на стадіоні — ред.), але подивимося. Ми розробляємо кілька варіантів розвитку подій, але думаю, це не перешкодить проведенню позачергового засідання Верховної Ради України », — сказав Разумков.

При цьому він зазначив, що представники преси не зможуть бути присутніми на позачерговому засіданні.

«На жаль немає. Транслюватиметься робота телеканалом «Рада» », — прокоментував Голова ВР.

У той же час на питання журналістів, коли саме може відбутися позачергове засідання парламенту, спікер відповів: «Як тільки будуть підготовлені всі законопроекти, які необхідно буде на ньому розглянути, відразу ми його проведемо. Зараз сказати конкретну дату або час буде неправильно, тому що може трохи раніше, може трохи пізніше. Порядок денний засідання також ще не узгоджений, тому ми і не можемо дату поки офіційно оприлюднити ».

Також на уточнення, чи встигнуть в Раді з напрацюванням відповідного пакета законопроєктів до 28 березня, Разумков зазначив: «Зараз ми працюємо в режимі нон-стоп, але будемо намагатися встигнути. Але головне — це підготувати те, що потрібно приймати, то, що дійсно допоможе країні розвиватися, вийти з кризи і ефективно боротися з коронавірусів і його наслідками ».

Читайте також: Разумков — про VIP-палати в Олександрівській лікарні: Рада таких доручень не давала

Крім того, він підкреслив, що всі партії і групи, які працюють в парламенті, відклали будь-які політичні аспекти, розуміючи відповідальність перед людьми і державою в цілому.

«Конструктивна робота була сьогодні, я думаю, що вона ще триватиме. Зараз працюють робочі групи і будемо виходити і напрацьовувати законопроекти, які будуть розглядатися під час позачергового засідання Верховної Ради України », — підкреслив Голова ВР.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів 25 березня ввела режим надзвичайної ситуації на всій території України і продовжив карантин до 24 квітня з метою запобігання поширенню Covid-19.

Станом на ранок 26 березня в Україні 156 лабораторно підтверджених випадків Covid-19, з них 5 летальних, 1 пацієнт одужав і вже виписаний з лікарні. За добу було зафіксовано 43 нових випадки.

Comments

Новости