Connect with us

Коррупция

Рейдери незаконно заволоділи історичною будівлею в центрі Києва — прокуратура


Рейдери незаконно заволоділи історичною будівлею в центрі Києва - прокуратура
Рейдери незаконно заволоділи історичною будівлею в центрі Києва — прокуратура

Прокуратурою міста Києва затверджено і направлено до суду обвинувальний акт стосовно групи рейдерів, які незаконно заволоділи історичною будівлею по вулиці Гоголівській у центрі Києва, відомої як садиба Міллера.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури столиці.

Правоохоронцями встановлено, що в 2017 році три людини, які є членами однієї сім’ї, за допомогою підроблених документів незаконно усунули цю будівлю з комунальної власності і внесли до статутного фонду належить їм фірми як об’єкт незавершеного будівництва.

Внаслідок фіктивної угоди територіальну громаду Києва була незаконно позбавлена ​​об’єкта нерухомості вартістю 9,3 млн гривень, а також земельної ділянки, на якій він розташований.

Дії обвинувачених кваліфіковані за ст. 206-2 КК України (протиправне заволодіння майном підприємства, установи, організації), санкція якої передбачає до 10 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Читайте також: «Астарта» ініціювала обшуки у конкурентів

Зараз обвинувальний акт стосовно зловмисників направлено до суду для розгляду по суті.

Крім того, з метою захисту інтересів держави в особі територіальної громади міста Києва за клопотанням прокурора на історичну будівлю накладено арешт із забороною на вчинення будь-яких угод.

ИсточникComments

Новости