Connect with us

Культура

режисер пояснила причини провалу в прокаті — Українські новини


Новини культури:Режисер "Хижих птахів" пояснила Невдача фільму в прокаті.

Режисер екранізації коміксів DC "хижі птахи: Пріголомшліва історія Харлі Квінн" Кеті Янь предложили свою версию посередні прокату картини, як на Батьківщині, так и за межами Північної Америки.

Ее вісловлювання з цього приводу наводити видання The Hollywood Reporter.

"Я знаю, что студія покладали Великі надії на цею фільм, як и всі ми. Були й інші Очікування, пов'язані з проектом, в якому головну партію віконують жінки, и, что найбільше розчарувало мене, так це припущені про ті, что ми просто не Готові до такого фільму. Це Було важкий Тягар, Який я, будучи кольоровий жінкою-режисером, несла з самого качана. І, так, існують Різні думки про ті, что є успіх, а що є невдача, и у всех є право судити про це", — поскаржілася вона.

Про що мова:

"Хижі птахи" стартувалі в американском прокаті значний гірше, чем очікувалося, а фінальні збори склалось лишь 201 мільйон долларов, что, найімовірніше, з урахуванням витрат на рекламу даже не дозволено проекту окупітіся.

Уже 24 мату 2020 року картину стала доступна на різніх цифрових платформах, но НЕ змогла взяти участь в боьбе за лідерство в чартах продажів.

Нагадаємо:

джерело

Comments

Новости