Connect with us

Коррупция

Родина Хашоггі Пробач вбивцю журналіста | СтопКор


про це сообщает ВВС.

"У Цю благословенням ніч благословенного місяця (Рамадану) ми пам'ятаємо Божий віслів: если людина пробачає и пріміряє, ее нагорода винна буті получил от Аллаха. Тому ми, сини мученика Джамала Хашоґджі, оголошуємо про прощення тих, хто вбив нашого батька, у пошуках нагороди всемогутньому Богу ", — написавши у Тwitter Салах Хашоггі — один Із Синів померлого журналіста.

Як Зазначає видання, согласно з ісламськім законом смертні вироку могут буті пом'якшені на тлі помілування сім'єю жертви, проти незрозуміло, чи буде це застосовуватіся в цьом випадка.

Як повідомлялося, саудівській журналіст, оглядач Washington Post Джамаль Хашоггі знік у консульстві Саудівської Аравії у Стамбулі 2 жовтня 2018 року. Офіційний Ер-Ріярд признал, что его вбили, лишь после 20 жовтня. 1 листопада турецькі ЗМІ повідомілі, что Тіло Хашоггі Було зніщено в кіслоті, та офіційного підтвердження цієї информации немає.

У листопаді во время обшуку в резіденції генерального консула Саудівської Аравії в Стамбулі були віявлені сліді плавікової кислоти та других хімікатів. Туреччина передала пов'язані з вбивством Хашоггі аудіозапісі Саудівській Аравії, США, Канаді, Німеччині, Франции та Великобритании.

У грудні Минулого року кримінальний суд в Ер-Ріяді з 11 осіб, Які проходили делу про вбивство саудівського журналіста Хашоггі, п'ятьох засудили до найвищої Міри наказание. Ще трьох Було засуджено на трівалі Терміни ув'язнення. Із трьох осіб звинувачений Було зняти.

Фото: АА

(function(d, s, id) {
var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)(0);
if (d.getElementById(id)) return;
js = d.createElement(s); js.id = id;
js.src = «http://connect.facebook.net/uk_UA/sdk.js#xfbml=1&appId=475739962595717&version=v2.3»;
fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);
}(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

Источник

Comments

Новости