Connect with us

Коррупция

«Росія сімулює відімість діалогу относительно Донбасу» — Клімкін


У 2016 году у Севастополі діючий співробітник російського спецпідрозділу ОМОН, у некогда — працівник підрозділу «Беркут» МВС України — наніс потерпілому тяжкі тілесні пошкодженню. Мотивом Побиття стала наявність на велосіпеді потерпілого української сімволікі.

Як рассказал начальник Головного управління Национальной полиции в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Віталій Стрижак, працівники слідчого управління во время досудового Розслідування ВСТАНОВИВ, что 7 вересня 2016 року діючий співробітник російського спецпідрозділу ОМОН, перебуваючих в м. Севастополі, наніс тілесні пошкодженню крімчаніну, 1977 року народження.

У потерпілого Було діагностовано відкріту черепно-мозкова, струс головного мозком, перелом основи черепа, переломи орбіті, закритий перелом кісток носа.

Встановлен, что нападник побивши крімчаніна на ґрунті национальной ненавісті, зокрема до громадян України, українських активістів, котрі мешкають на тимчасово окупованій территории Автономної Республики Крим, побачив на рамі его велосипеда русский сімволіку.

«После Побиття підозрюваній поваливши потерпілого на землю, зв’язав руки пластиковими стяжками та Утримано в такому положенні понад три години, які не даючі возможности надаті Йому медична допомога. После проведення всех необхідніх слідчіх та оперативно-розшукова Дій під процесуальним керівніцтвом прокуратури АР Крим працівники слідчого управління полиции Криму повідомілі зловмісніку про підозру. Наразі ВІН проходити службу в підрозділі «ОМОН» Російської Федерации », — сообщил Віталій Стрижак.

Зловмісніку повідомлено про підозру за Вчинення правопорушення, передбачення трьома Стаття Крімінального кодексу України. Зокрема, за ч. 2 ст. 161 (умісні Дії, спрямовані на приниження национальной честі та гідності, а такоже обмеження прав за ознака політічніх та других Переконаний, поєднані з насильством), ч. 2 ст. 121 (умисне спрічінення тяжких тілесніх пошкодженню, з мотівів расової, национальной чи релігійної нетерпімості) та ч.1 ст.146 (незаконне позбавлення Волі) Крімінального кодексу України. Санкція статей предполагает наказание у виде до 10 років позбавлення Волі.

Віталій Стрижак Додав, что на теперішній час слідчими вірішується питання про Отримання относительно підозрюваного відповідної санкції суду та оголошення его у міжнародний розшук.

Управління комунікації Национальной полиции України
(За матеріалами ГУНП в АР Крим та м. Севастополі)Comments

Новости