Connect with us

Культура

«Sad News»: «Місія нездійсненна 7» не зніматимуть в Україні


Днями в Черкасах состоялся концерт гурту беz OБМЕЖЕНЬ в зовсім незвичне форматі. Що з цього Вийшла? Читайте, Дивіться, слухайте и насолоджуйтесь.

«Стресові ситуації відкривають в людях приховані таланти і можливості. Сильні виносять з них тільки користь»- заявивши один з психологів.Коронавірусній карантин заставил людей відмовітісь від звичних життя: «Відпалі» походи до ресторанів, нічні клуби, спортзали, косметологи, спортивні змагання та много Іншого. Та, все ж, пройшов пік захворюваності, стали відкріватіся и приносити удовольствие людям вищє перераховані заклади. Життя потроху возвращается в звичних русло. Проти, «культурний карантин и досі в дії. Під Заборона концерти та інші Масові заходи. 13 травня 2020 року даже відбулася акція «СТОП КУЛЬТУРНИЙ КАРАНТИН«:

Хто пропустивши, будь-ласка, вісь вам відео:

Відео: 24 канал

За словами засновника Atlas Weekend, Дмитра Сидоренка, Акція тоді булу проведена для того, щоб влада звернула Рамус на культурну сферу діяльності: Зрозуміло, что це состоится не скоро, но нам не вістачає діалогу и розуміння, коли ми почнемо працювати»- заявивши Дмитро.

Але, я повернусь до слів психолога: «Хтось шукає відмовки, а хтось — нові можливості«!

Авто-концерти — новий напрямок розвитку української музики: або, чому Беz OБМЕЖЕНЬ кращий гурт України

«Sad News»: «Місія нездійсненна 7» не зніматимуть в Україні

У червні любителів музики сколіхнула новина: «КВІТКИ НА КОНЦЕРТ беz OБМЕЖЕНЬ — В ПРОДАЖУ«

А тепер більш детально! хлопці придумали авто-концерти: Виступи проводяться на великих відкритих майданчиках, что Повністю безпечно, А головне дозволено МОЗ.

Ось, як Дану ідею коментує фронтмен гурту Сергій Танчинець: «Мені подзвонів Женя Тихонов (піарщік, власник компании«Tikhonov Сoncert and event agency«, Зі словами:«Сергій, у мене є, або гінеальна, або зовсім дурацька ідея»І рассказал Цю Крут штуку. Я подзвонів своим хлопцям и вісь — ми втілілі це в життя.

«Sad News»: «Місія нездійсненна 7» не зніматимуть в Україні

«Авто-концерти»: вімушеній крок назад, чи Ковток свіжого Повітря?

Всі ми звіклі до «Будьонний концертів«: У великих Палац, слухаючі їх сидячими, коли« ноги так и Несе »в танок, або ж на стадіонах, де в фан-зону просто падають артисти и« купаються »в проміннях слави -» ніде Яблуку впасти«. А вісь авто-концерти — Щось нове и незвичне: чи все так круто, як малюють?

Черкаси стали одним з міст, куди прібув Беz OБМЕЖЕНЬ. І Телеграф НЕ МІГ Пропустити таку можлівість, побуваті на концерті, на авто-концерті!

Територія Вже давно не працюю-чого міського аеропорту Заповнена нема на жарт! ВІН знову ожив. Всі були в Очікування улюбленого гурту. І ось, настав той час: гул и шум флаксонів, Неймовірна радість людей и українські прапори: від так зустрілі Беz OБМЕЖЕНЬ у Черкасах.

«Sad News»: «Місія нездійсненна 7» не зніматимуть в Україні

Пісні и репертуар:

беz OБМЕЖЕНЬ Вийшла на сцену ж Вже звичних и Улюблений піснями багатьох шанувальників. «Хочеш? »,« Бо без неї Ніяк »,« Листопад»Та інші хіти радувалі пріхільніків гурту теплого вечора в Черкасах.

Подивитися цю публікацію в Instagram

м.Черкаси

публікація від Sergii Tanchynets (@Sergii_tanchynets)

Більшість пісень Було з альбому «Мільярді», про Який Сергій розповідав особисто Телеграфу в інтерв’ю, Но булу и новостворе пісня Липень — наживо ее почула Вперше:

«Sad News»: «Місія нездійсненна 7» не зніматимуть в Україні

Фото: Інна Пасько

атмосфера

Концерт в такому форматі — Дійсно НЕ звичних. Много автомобілів, лунають флаксоні, улюблені пісні фанатів и крутезній захід сонця — Це не зрівняється ні з чим! Дуже атмосферно.

«Sad News»: «Місія нездійсненна 7» не зніматимуть в Україні

«Sad News»: «Місія нездійсненна 7» не зніматимуть в Україні

Безумовно, концерт вдаючись на славу. Сергій відзначів, что в Черкасах БУВ кращий у турі, но це тому, что Беz OБМЕЖЕНЬ в тій день БУВ сортаменту в Черкасах.

Підсумовуючі хочу Сказати: такий формат Дійсно має право на життя. Круто, цікаво, атмосферно и головне — ми почула улюблений гурт, даже незважаючі на карантінні обмеження.

матеріал: Олег ВахоцькійComments

Новости