Connect with us

Культура

серіал Продовження на новий сезон — Українські новини


 • 1

  Цикл "Пригоди Аліси", Льюїс Керролл

  серіал Продовження на новий сезон - Українські новини

  В англійській мові жанр попаданчества назівають красивим терміном portal fantasy. До него відносять історії про ті, як головний герой с помощью будь-которого порталу (або Іншого діва) переноситися в Інший годину або в паралельний світ, де его чекають Незвичайні пригоди. Нікого НЕ нагадує? Ну, Звичайно, відразу на мнение спадають пригоди Аліси, якові кролячий нора привела в Країну чудес, а дзеркало перенесло в Задзеркаллі.

 • 2

  "Сто років тому вперед", Кір Буличов

  серіал Продовження на новий сезон - Українські новини

  Твори Булічова про Алісу Селезньова очолюють провідні місця в списках КНИЖКОВИХ серій для дітей и підлітків. Сама Аліса нерідко потрапляла в Незвичайні ситуации, но найяскравішім прикладом попаданчества стала повість "Сто років тому вперед". За ній БУВ зняти чудовий фільм "Гостя з майбутнього". Це історія про Радянська школяра Колі, Який попал в майбутнє, врятував мієлофон від піратів і вернулся в свой вік. Ну, а наша мила героїня вірушіла в минуле за безціннім прістроєм з читання думок.

 • 3

  Цикл "Хроніки Нарнії", Клайв Льюїс

  серіал Продовження на новий сезон - Українські новини

  Популярний цикл пригод маленьких дітей, Які опінію в чарівній стране під назв Нарнія. У першій части циклу хлопці знаходять чарівний платтяна шафа, Який віявляється порталом в Інший Світ, повний магії. За Серії книг Льюїса були створені душевні и відовіщні фільми про братів и сестер.

 • 4

  Цикл "Пітер Пен", Джеймс М. Баррі

  серіал Продовження на новий сезон - Українські новини

  Ще один Яскравий приклад героїв-попаданцев в Дитячій літературі. Найвідомішою повістю циклу залішається історія про Венді, яка разом з братами перенесли в країну, де діти Ніколи НЕ дорослішають.

 • 5

  Трилогія "Чорнильна", Корнелія Функе

  серіал Продовження на новий сезон - Українські новини

  Душевна Трилогія Корнелії почінається з книги "Чорнильна серце". Це чудова історія, за мотивами якої БУВ Створений однойменній сімейний фільм. Сюжет оповідає про маленьку дівчинку и ее батька. Обидвоє героя ма ють чудовим даром: читаючи книгу, смороду могут оживити персонажа, перенісші его в свой світ. Однако є непріємній побічній ефект: перенесення требует Відновлення балансу, а тому хтось Із людей сучасного світу зникає, відправляючісь в книгу. Саме так Зниклий дружина Мортімера и мати Меггі. Як же ее відшукаті и повернути?

 • 6

  "Старий Хоттабич", Лазар Лагин

  серіал Продовження на новий сезон - Українські новини

  Відмінна книга для Неслухняний дітей. На прікладі шкідлівого дідка вона вчиться буті добрішімі. Це історія про давнє Джин, Який опинивсь у Радянській Москві. Новий господар віявляється НЕ звичних Хоттабич Скнар и жаднюгою, а благородний піонером, Який в Першу Черга думає про других, а не про себе.

 • 7

  "Кораліна", Ніл Гейман

  серіал Продовження на новий сезон - Українські новини

  Жила-була звічайнісінька дівчинка, якові звали Кораліна. Вона терпіті не могла своих родителей, Аджея смороду собі не дозволяли їй доручається и делать все, что захочеться. Одного разу наша героїня Знайшла прохід в Інший Світ, де теж є ее батьки, но зовсім інші. Смороду потурають примха доньки и обіцяють превратить ее життя в рай, если только вона змініть свои очі на гудзики, превратилась типу ляльки. Пора Кораліні зрозуміті, что рідні мама з татом про неї дбала.

 • 8

  "Королівство кривих дзеркал", Віталій Губарєв

  серіал Продовження на новий сезон - Українські новини

  За мотивами повісті Губарєва БУВ зняти повчальній фільм про дзеркала. Головна героїня — Шкідлива и лініва школярка на имя Оля. Одного разу дівчинка з подивуватися зрозуміла, что ее відображення ожіває. Двійнята звуть Яло и вместе с Олею вона відправляється в задзеркальне королівство, щоб Врятувати жителей від тіранії самодурів.

 • 9

  "Чарівник Смарагдового міста", Олександр Волков

  Звичайно, пріпісуваті авторство цієї історії Волкову НЕ зовсім справедливо, Аджея ВІН просто перевів и адаптував казку Лаймена Френка Баума. Хоча Олександр Мелентьевич в чималий Ступені плагіатор, все ж на основе американской книги "Чарівник країни Оз" він прімудрівся создать цілий цикл унікальніх історій.

  серіал Продовження на новий сезон - Українські новини

  Найбільшою популярністю з них корістується перша частина циклу, что оповідає про дівчинку на имя Еллі. Наша героїня родом з Канзасу — штату, де частенько трапляються ураганів. Одного разу смерч захопів фургончик з дівчінкою и ее псом, Тотошку. Вабленій силою вітру, фургон попал в Зачаровану країну. Мріючі вернуться додому, Еллі відправляється на Пошуки всесильного мага. За дорозі вона знайомиться з мріють стати Хоробрів Боягузлівім Львом, Які шукають серце залізним Дроворуб и поганого, но чарівнім Страшилой, Який более Всього на світі хоче обзавестися мізкамі.

 • 10

  Цикл "міфічній", Роберт Аспрін

  серіал Продовження на новий сезон - Українські новини

  Серія для підлітків старшого шкільного віку так само припадаючи до душі Багата доросли. Ві познайомітеся з недбайлівім учнем чарівника, Який волею долі зустрів справжнісінького демона. До слова, демонами могут буті і люди, Аджея в книги цею срок є СКОРОЧЕННЯ від прізвіська "демонстратор вимірювання". Если вас попало потрапіті в світ вампірів, то кровососи в жаху кинутися від вас врозтіч, волаючі "Демон! Демон!". АЗЗ — демон зі світу нелюдів. У него моторошні пристрасті в кулінарії и поганий характер. Втрата часть своих здібностей в мире людей, АЗЗ береться навчатись простого хлопця хітрощів чаклунства, щоб подорожувати по вимірах с помощью новоспеченого учня.

 • Comments

  Новости