Шахтар програв Манчестер Сіті в юнацькій Лізі чемпіонів (Фото) — Украинские новости

Футболісти молодіжного складу донецького клубу «Шахтар«(U-19) поступилися одноліткам з англійського» Манчестер Сіті «в 1-му турі групового етапу Юнацької ліги УЄФА.

Поєдинок «Шахтар» (U-19) — «Манчестер Сіті» (U-19) відбувся сьогодні, 18 вересня, і закінчився з рахунком 1: 3 (1: 2). Про це повідомляє прес-служба УАФ.

Голами відзначилися: Бондаренко (33) — Бернаби (18), Козик (27, автогол), Туаізі (79).

За великим рахунком, доля зустрічі була вирішена ще в першому таймі, коли вболівальники побачили 3 забиті м’ячі. Причому, незважаючи на те, що на перерву команди пішли за рахунку 1: 2 на користь гостей, на жаль, два м’ячі з трьох забили гравці «Шахтаря».

«Шахтар» U-19 — «Манчестер Сіті» U-19 — 1: 3

Голи: 0: 1 — 18 Бернабе, 0: 2 — 26, автогол Козик, 1: 2 — 32 Бондаренко, 1: 3 — 79 Зубді.

«Шахтар» U-19 — Трубін, Козик, Муравський, Якуба, Очеретко (Абдулаєв, 87), Бондаренко, Криськів, Мудрик (Судаков, 78), Гуров, Булеза, Сікан.

«Ман Сіті» U-19 — Маулден, Роджерс (Справі-Баширу, 77), Харвуд-Беллис, Огбета, Бернабе (Найт, 90), Діонку, Посо, Дойл, Аманква, Браф, Зубді (Делеп, 90).

Попередження: Якуба (22), Сікан (87), Гуров (90).