Connect with us

Коррупция

Шарій відмовився від політичної кар’єри — Украинские новости


Попалося на очі інтерв’ю. Одного не відбувся депутата. Далеко не найгіршого, до речі.

Півтора десятка років він методично утрамбовували свій округ нашими податками. І все у нього було добре в житті. Міг би років через 30 переїхати на Байкове прямо з Грушевського, дай Бог йому здоров’я і довголіття. Але тут з’явився Зеленський. Якому він програв, як би, особисто.

Так він вважає. Вони провели соцопитування до виборів, і вийшло, що будь-який кандидат від Зеленського відразу мав плюс 20 відсотків у них на окрузі.

Я ось думаю. А може треба було по-іншому запитати. Скільки будуть голосувати проти нього особисто. А чи не за кандидата від Зеленського. Думаю, результат би його спантеличив.

Їх стара пошарпана колода вичерпала себе в очах суспільства. І морально, і інтелектуально, і як хочете. Прапорець на годиннику впав. Ніякі колишні заслуги, ніякої газ по 50 за мішок, і ніякі пам’ятники Жукову і Бандері вже не працювали. Розгром на округах став вражаючим.

Коли 3 роки тому сотні тисяч чиновників показали свої декларації, у яких впав з неба мільйонами кешу, це був початок кінця. У мене була ілюзія після виборів президента. З приводу впливу справи Гладковського на результат і тд. Ці вибори показали, немає. Нічого б не змінилося. Питання стояло ширше.

Ми іронізуємо над весільним фотографом з вищою освітою. А адже він символ свого покоління. Де затребуване його освіту? В Польщі? В Сільпо на касі? Подивіться рейтинг спеціальностей серед вступників до ВНЗ в цьому році. Філологи і юристи по 60 тисяч. Перші — злиняти? Другі — в судді і прокурори?

Зараз влада, швидше за все, повністю перезавантажиться. Є у мене тривога з цього приводу? Є звичайно. Мені більше до душі еволюції, а не революції. В силу життєвого досвіду. Але в цілому я дивлюся на ситуацію спокійно. Можливо ці люди не так виглядають, говорять і одягаються, як мені хотілося б. Можливо вони занадто молоді. Можливо вони самі ще не цілком ясно уявляють, куди бігти. Але в головному я впевнений. Вони хочуть як краще. Вони ж не вороги собі. Я їм і нам всім бажаю успіхів.

Олександр Деркач

Источник — Антикор

Comments

Новости