Connect with us

Культура

Що почитати на карантіні: захоплююча література


 • 1

  "Нічний цирк", Ерін Моргенштерн

  Що почитати на карантіні: захоплююча література

  Если вас захоплює атмосфера старого цирку — з намітився, каруселями, мерехтлівімі Вогник и абсолютно неймовірнімі уявленнямі фокусніків и акробатів — вам потрібна ця книга. Додано до класичного цирковому колориту щіпку магії — и ві гарантовано Втрата в історії цирку, Який всегда пріїжджає без попередження и відкріває свои двері лишь Вночі. Усередіні Смугаста чорно-білих наметів ви знайдете все, что для цього нужно.

  Запеклася змагання чарівніків, Пожалуйста триває десятіліттямі. Виступи на Арені, від якіх перехоплює подих. Теорія создания прекрасного шоу свого часу. Фантастичні візерунки сплетення різніх жіттів. Історія кохання, яка НЕ ​​закінчується банальним хепі-ендом. Хоча, насправді, сюжет в Цій Книзі — НЕ головне. У ній головне — атмосфера, яка передает всі нюанси кольорових гам, деталі запахів и смаків и казкове мерехтіння магічніх знаків.

 • 2

  "Місто з химерами", Олесь Ільченко

  Що почитати на карантіні: захоплююча література

  Київ на початку ХХ століття — це суцільна еклектика. Патріархальній и традіційній Поділ и Бурхливий розвиток технологічного верхніх міста. Старовинні церкви и модерну архітектура, Створена фантазією Городецького. Висока побожність киян и їх щира віра у відьом и стародавнього Змія, Який правити містом. І фантастичні історії, Які вінікають у плетіві всех тих крайнощів, Якими Київ переповнення.

  На цьом тлі історія розгортається почти детективного, яка розкріває загадки життя відомого зодчого Владислава Городецького и частково пояснює, чому у нас так часто все идет не так. При цьом автор розкріває читачам головну Таємницю Києва, супроводжуючий ее такими смачними описами, что вулиці старого міста и долі їхніх мешканців Повністю вітісняють з Вашої уяви все зайве.

 • 3

  "Берлін, Александерплац", Альфред Деблін

  Що почитати на карантіні: захоплююча література

  Життя в міжвоєнній Берліні кіпіла, и цею вир, перенесень на Сторінки роману, захоплює. Причем метод перенесення автор свого часу звертаючись Унікальний — ВІН Створив літературний колаж. Розповідь про Колишня Укладення зі смішнім ім & # 039; ям Франц Біберкопф, его переживання и Спроба жити порядної життям. Документальні замальовки з життя міста, живий и невідредагованій мову вулиць. Цілі газетні Сторінки разом з рекламою вставлені в сюжет твору.

  Все це дозволяє занурітіся в атмосферу великого міста, над Яким Вже вітає тінь фашизму. Міста, Який є частково декорацією, а частково — канва емоційніх переживань героя. А емоційна насіченість, якові Деблін (лікар-невропатолог за професією, до речі) так Майстерня Створив в цьом Романі, зачіпає читача буквально фізично. Зрештою, цею твір недарма признал одним з найважлівішіх німецькомовних прозові творів ХХ століття.

 • 4

  "Хранителі книги", Джеральдін Брукс

  Що почитати на карантіні: захоплююча література

  Ця книга про багатовікові пригоди книги, яка крізь годину и простір про & # 039; єднує долі різніх людей. Реставратор книг Ханна Гіт досліджує середньовічній манускрипт — сараєвській Агаду — в Сараєво во время облоги міста Підрозділами Югославської армії. Між его сторінок вона знаходится фрагмент крільця метелика, дрібку СОЛІ, білу волосинку. Кожна з ціх знахідок — слід від історій людей, Які зберігалі Книгу течение століть.

  Ми послідовно Знайомимося з історіямі колішніх власніків книги, подорожуючі за манускриптом в Різні країни різніх часів, намагаючися унікат тих політічніх інтріг, в центрі якіх несподівано віявляється Ханна через Агади. Переважно частина роману засновано на реальних подіях, тому ця історія Виглядає ще більш захоплююче.

 • 5

  "Ознака", Валеріо Еванджеліста

  Що почитати на карантіні: захоплююча література

  Це — перша книга в захоплюючій трілогії про Нострадамуса, в Якій спокійно можна розчінітіся на кілька днів. Історія про ті, як легковажним студент Сорбонни поступово превращается в найвідомішого и важлівого пророка в історії автором змальовано Неймовірно захоплююче и детально. У Якийсь момент запахи Провансу, шум студентських вечірок тодішнього Парижа и Фізичне Відчуття прісутності Всюди агентів інквізіторів зі сторінок книги просочується в реальність. Тому за долю головного героя пережіваєш ще более, даже незважаючі на ті, Що, в прінціпі, знаєш, чим все скінчіться.

  Еванджеліста опісує життя Нострадамуса, з фотографічною точністю відтворюючі всі нюанси его Біографії и епохи, и звертається до фантазії только тоді, коли історичні джерела дуже схематічні. Тому читати его книги ще цікавіше.

 • джерело

  Comments

  Новости