Connect with us

Коррупция

Школа заплатила екс-депутату более миллиона за вікна та двері, на Які роком Ранее скинулися батьки учнів


До полиции надійшла інформація про ті, что житель с. Красна Слобідка, что на Обухівщіні, зберігає у будинку Наркотичні Речовини и збуває їх наркозалежнім особам.

З ухвали районного суду та під процесуальним керівніцтвом місцевої прокуратури працівники Обухівського відділу полиции прібулі за Вказаною адресою для проведення санкціонованого обшуку.

Такої агресівної Реакції господарів поліцейські НЕ очікувалі. Щойно правоохоронці наблізілісь до будинку, на подвір’я Вийшов чоловік Із батьками. Смороду начали чинити Опір, не впускали на подвір’я ПРАЦІВНИКІВ полиции, погрожувалі Їм фізічною розправою.

Для забезпечення публічного порядку під час проведення слідчіх Дій додатково прібув наряд полиции охорони.

Аби втіхоміріті батьківщину, поліцейські відповідно до Закону України «Про Національну поліцію» застосувались відносно порушників заходи фізічного впліву та СПЕЦІАЛЬНІ засоби — кайданки.

Школа заплатила екс-депутату более миллиона за вікна та двері, на Які роком Ранее скинулися батьки учнів

В ході проведення санкціонованого обушка слідчі полиции виявило та вилуч наркотичного Речовини — амфетамін, ваги для зважування. Такоже вилуч автомат Калашникова, калібру 7,62, набої до крупнокаліберної вогнепальної оружия, гранату та запал.

Школа заплатила екс-депутату более миллиона за вікна та двері, на Які роком Ранее скинулися батьки учнів

Речові докази направлено на проведення відповідніх експертиз.

Трьох правопорушніків, молодшого господаря та его батьків, Затримано в порядку ст. 208 КПК України и поміщено до ізолятора Тимчасова тримання.

38-річному жителю с. Красна Слобідка поліцейські інкрімінують незаконне зберігання наркотіків, оружия та боєприпасів.

Его батько та матір відповідатімуть за погрозив та насильство относительно ПРАЦІВНИКІВ полиции.

Відкриті Кримінальні провадження за ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи Пересилання наркотичного ЗАСОБІВ, психотропних Речовини або їх аналогів без мети збуту) ст. 263 (Незаконне поведение зі зброєю, бойовий припасами або вибухово Речовини) та за ст. 345 (погрозити або насильство относительно працівника правоохороних органу) Крімінального кодексу України.

Вірішується питання относительно оголошення підозрі та избрания запобіжного заходу. Слідство триває.

Відділ комунікації полиции в Київській областіComments

Новости