Connect with us

Культура

Скарлетт Йоханссон «передає естафету» Флоренс П’ю — Українські новини


За словами Кейт Шортланд, постановниці приквела про Чорної вдови, перший фільм четвертої фази кіновсесвіту Marvel стане початком окремої сюжетної лінії, присвяченій Олені Бєлової, яку зіграла Флоренс П’ю. За сюжетом, дівчину навчали так само, як і Чорну вдову, а в оригінальних коміксах вона стає наступним агентом з тим же позивним.

Режисер не стала прямо говорити про те, чи буде майбутня картина останньої для Скарлетт Йоханссон в образі героїні. Але натякнула, що саме до цього все і йде.

Продюсер Кевін Файг розумів, що від цього фільму глядачі будуть чекати історію походження. Тому, звичайно, ми пішли в зовсім іншому напрямку.

«І ми навіть не думали, як добре впорається Флоренс П’ю. Так, ми знали, що вона відмінно зіграє, але не підозрювали, наскільки. І Скарлетт до неї поставилася дуже прихильно, вона сама сказала: «Я передаю їй естафету». Так що ми почнемо історію інший супергероїні », — сказала Шортланд.

Шортланд також розповіла про те, як сама Йоханссон поставилася до того, як для Наташі Романофф все закінчилося в четвертій частині «Месників». За словами постановниці, сольний фільм дозволить всім шанувальникам прийняти смерть героїні.

Нова Зеландія дала «зелене світло» зйомок «Володаря кілець»

Після «Фіналу» багатьох фанатів засмутило, що у Наташі не було справжніх похорону. Але коли ми спілкувалися з Скарлетт, вона сказала, що Наташа сама б не хотіла пишного прощання.

«Вона дуже закрита людина, та й більшість людей не знали її справжню. Так що наше кіно — це така тиха скорбота її близьких, а не масштабна церемонія. Думаю, що це їй більше підходить », — додала Шортланд.

джерело

Comments

Новости