Connect with us

Спорт

Світоліна у Брісбені готується до першого в сезоні-2020 тенісному турніру — Украинские новости


Новини спорту:Юрій Вірт передбачає, що боротьба за перше місце буде між Україною і Голландією.

Колишній воротар збірної України Юрій Вірт поділився думкою про те, на що команда Андрія Шевченка може розраховувати на чемпіонаті Європи-2020.

«Україна буде боротися за перше місце в групі зі збірною Нідерландів. Суперник дуже сильний, діє з контролем м’яча. Нідерланди будуть мати велику перевагу в домашніх стінах. А ще ця збірна зголодніла до великих перемог, адже пропустила останні чемпіонати світу та Європи. Країна пережила зміну поколінь і повернулася в елітну когорту.

Звичайно, індивідуально голландці трохи сильніше, зате в командній грі ми однозначно не гірше. Це дає мені підстави говорити, що шанси п’ятдесят на п’ятдесят. Австрію також не варто недооцінювати.

Вона дуже, так би мовити, прикра: самі не грають в яскравий футбол і не дозволяють цього робити супернику. Австрійці мають залізною дисципліною, організовано діють в обороні і завжди шукають шансів у чужих воріт. Буде справжня битва характерів », — сказав Вірт.

Юний талант ПСВ зацікавив Барселону

Нагадаємо, на Євро-2020 Україна зіграє в групі С разом з командами Нідерландів та Австрії. Конкурент України з четвертого кошика посіву буде визначено на футбольному полі в березні 2020 року, за підсумками матчів плей-офф.

Источник

Comments

Новости