Connect with us

Бизнес

Тарифи на тепло знизять майже на половину: Зеленський заінтригував "цікавим рішенням"


Новини Бізнесу:Зеленський анонсував "цікаве рішення", яке дозволить наступної зими зменшити тарифи за опалення майже наполовину.

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що керівництво держави знайшло "цікаве рішення", яке дозволить наступної зими зменшити тарифи на опалення практично наполовину.

"Ми знайшли цікаве рішення, яке дозволить наступної зими зменшити тарифи майже наполовину. Це буде окрема програма, ми готуємо цю інформацію, етапи, що буде зроблено, які кошти будуть виділені. Це точно буде не за вас рахунок", — сказав він в своєму щотижневому відеозверненні до українців, записаному в спортзалі.

Зеленський нагадав, що уряд України затвердив програму "Гарантована ціна на газ".

"Ціна на газ ще зменшилася на 7%, працюємо над тим, щоб зниження було ще більше. Також була зустріч з урядом на Банковій в Офісі президента з питання тарифів. Ми працюємо над тим, щоб цієї зими були зменшені платіжки за опалення", — вказав він.

Міністр енергетики розповів про тарифи на газ для населення

Нагадаємо, Зеленський знову зазначив, що на зустрічі в Нормандські форматі намір підняти і постаратися вирішити питання припинення війни на Донбасі і конкретних термінів повернення Україні окупованих територій, і закликав українців не звертати уваги на "фейковий зраду" і "вже померлих" політиків.

ИсточникSource link

Comments

Новости