Connect with us

Коррупция

Tesla наближається до України. Компанія відкрила сервісний центр в Польщі — Украинские новости


У партії «Європейська солідарність» виступили проти ініціативи президента України Володимира Зеленського про введення спецмита на російські нафтопродукти, які стосуються кума Володимира Путіна Віктора Медведчука.

Таку заяву зробила в ефірі UA: Перший колишній бухгалтер Петра Порошенка, а нині народний депутат, Ніна Южаніна.

Наводимо діалог повністю:

ведуча: Петра Порошенко дуже часто звинувачували в тому, що Віктор Медведчук легко заробляє на імпорті російського скрапленого газу та дизеля. Сьогодні представник президента в Кабміні Андрій Герус пише: «Вчора Кабінет міністрів прийняв постанову, якою ввів спеціальне мито на імпорт з Російської Федерації дизельного палива (трубопровідним транспортом) і скрапленого газу. Це спільне рішення президента і уряду ». Юрій Бутусов, редактор «Цензор.нет» говорить, що це демонстративне антімедведчуковская акція. Що власне ця спецмито вдарить по Медведчуку і Медведчук буде втрачати щомісяця від 10 до 15 мільйонів доларів. Скажіть, будь ласка, чому б Петру Порошенко, вашій команді, ви маєте право була не зробити таку акцію і не обмежить вплив Віктора Медведчука, як мінімум не дати йому так багато заробляти.

Южаніна: Давайте спочатку розберемося, не політична чи це акція сьогодні. Введення спецмита. Введення спецмита вводиться тільки тоді, коли ми маємо свій власний продукт і хочемо захистити свій ринок. Такого у нас немає.

ведуча: Давайте назвемо це акцією.

Южаніна: Політична акція не повинна складатися з цього. Повинна бути приведена система до оплати податку так, щоб Медведчук з усіх доходів, які отримує на території України платив податки. Тобто якщо він отримує тут прибуток, не в Росії він повинен платити податки.

ведуча: І все? Це мета?

Южаніна: Це мета.

ведуча: Чи не обмежити йому можливість заробляти і вкладати в проросійські ЗМІ і розганяти кремлівські меседжі. А просто щоб він платив податки? Так?

Южаніна: Ринкова економіка не передбачає введення спецмита на ті товари яких немає в країні. Це просто може привести до колапсу в країні і більше ні до чого.

ведуча: Ми говоримо про подсанкціонного людини, США наклали на нього санкції, після анексії Криму. Бабков подсанкціонний має бізнес в Україні, ми говоримо про це, а ви говорите про якісь ринкові механізмі, ринкову логіку. Ми говоримо, як обмежити вплив Віктора Медведчука на українську політик. 10-15 мільйонів доларів на місяць. Назвіть це політичною акцією. Чому ви не зробили цю політичну акцію?

Южаніна: Політичних акцій ми взагалі не робили, тому що це привело б до ще більшого краху економіки. … Не можна такими методами працювати.

Источник — Антикор

Comments

Новости