Connect with us

Бизнес

Трафік в повітряному просторі України впав на 82,9% — Украинские новости


Згідно з рішенням Верховного суду, військовий завод «Маяк», що входить в держконцерн «Укроборонпром», через 15 років знову отримав право використовувати один з найбільших своїх майнових комплексів по вулиці Степана Бандери, 8, корпус 16-А в Києві. Про це повідомив заступник генерального директора «Укроборонпрому» з питань взаємодії з органами держвлади Мустафа Найєм.

Будівля заводу, площею 6,5 тис. Кв. м, в 2005 році за інвестиційним договором було передано в користування приватній компанії ТОВ «Агат». Остання реконструювала будівлю, а після намагалася отримати у власність комплекс всупереч угоді з «Маяком».

«Державний завод роками судився з приватною фірмою за свою нерухомість, і ось нарешті Верховний Суд встановив, що вимоги приватної компанії були» спрямовані на незаконне вилучення майна з державної власності «, — розповів про ситуацію Найєм.

Зараз, за ​​його словами, завод завершує процедуру перереєстрації приміщення, а також відновлює виробництво кулеметів і іншої продукції військового і спеціального призначення. Крім того, Найєм зазначив, що у власність заводу також планується повернути спортивну базу «Верблюд» в Оболонському районі столиці. Він нагадав, що в минулому році за заявою концерну Мін’юст заблокував перереєстрацію комплексу заводу по вулиці Степана Бандери, 8, корпус 20-А на користь третіх осіб.

Нагадаємо, в минулому році ЗМІ повідомляли, що навколо «Маяка» реалізується схема щодо умисного доведення його до неплатоспроможності і надалі привласненні майна. Так, 22-23 березня фірма «Агат» за підтримки невстановлених осіб взяла під контроль виробничі цехи заводу і розставила в приміщенні свої охоронні пости. Однак зі зміною керівництва заводу його робота стабілізувалася, і зараз підприємство готується до виконання державних замовлень.

«Укроборонпром» готовий передати приватним компаніям документацію на апарати вентиляції легенів

«У лютому 2020 року на заводі було змінено директора, який повернув контроль над дочірньою компанією» Маяк-Сервіс «. Через цю компанію попереднє керівництво заводу укладало значну частину договорів суборенди, не надавало звітність про результати своєї діяльності і намагалося змусити орендарів підписувати незаконні оборудки з іншого приватною компанією. Новий директор звільнив керівництво дочірньої компанії, і тепер договори оренди будуть полягати безпосередньо з заводом «Маяк», — підсумував Найєм.Source link

Comments

Новости