Connect with us

Бизнес

Трамп поділився своїм прогнозом зростання цін на нафту — Украинские новости


Новини Бізнесу:У Зеленського пояснили, чому надзвичайно важливо почати нову програму з МВФ.

Нова програма з МВФ допоможе країні частково покрити дефіцит держбюджету і розблокує можливість виходу на зовнішні ринки запозичення капіталу. Про це заявив радник Президента України з питань економіки Олег Устенко під час вебінару з представниками вітчизняного бізнесу, передає УНН з посиланням на повідомлення Офісу Президента.

Радник Президента зазначив, що зараз також дуже важливо почати нову програму з Міжнародним валютним фондом.

«Нова програма з МВФ допоможе країні частково покрити дефіцит держбюджету і розблокує можливість виходу на зовнішні ринки запозичення капіталу», — зазначив він.

Ляшко: Готуємо подання до глави МОЗ про продовження карантину

Крім того радника Президента підкреслив, що в умовах світової економічної кризи і карантинних заходів держава опинилася перед необхідністю негайно серйозно переглянути держбюджет. Без цього його дефіцит досяг би 12% ВВП.

«Високий відсоток дефіциту в умовах виходу капіталу з країн з ринками, що розвиваються, до яких належить Україна, не підлягає фінансуванню і фондування. Владі вдалося скоротити його, щоб запобігти ризикам стрімкого розкручування інфляції. Завдяки внесеним змінам до бюджету дефіцит буде значно менше», — сказав Устенко.

ИсточникSource link

Comments

Новости