Connect with us

Новости региона

У Бердичеві та Маліні виявило Нові випадки коронавірусу


Щойно отримай інформацію про ті, что в Бердичеві та Маліні Виявлено Нові випадки COVID-19, сообщает голова ОДА Віталій Бунечко.

У Бердичеві захворювання ВСТАНОВИВ у Чоловіка 1972 року народження. Перед госпіталізацією хворому Було Здійснено Швидкий тест, Який НЕ виявило коронавірус. Пацієнта Було госпіталізовано 23 березня до інфекційного відділення Бердічівської міської лікарні, до цього перебував на самоізоляції.

У Маліні коронавірус нашли у Чоловіка 1964 року народження. Поступово до Малінської міської лікарні 25 березня, до цього спостерігався у приватного сімейного лікаря. На момент Звернення до лікаря, проявів хвороби НЕ відображалося. Через погіршення свого стану, доправлений до інфекційного відділення.

В обидвох випадки Контактні особи визначаються, підсумував голова Житомирської ОДА.

Ранее повідомлялося, станом на 09.00 26 березня Було лишь 2 лабораторно Підтверджені випадки захворювання на COVID-19: у жителька Радомишля, яка померла 13 березня 2020 року, та у жителя Житомира, Який досі находится на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні КУ «Лікарня №1» міста Житомира.

Теги:

Источник

Comments

Новости