Connect with us

Коррупция

У Дніпрі рятують двох солдат, Які постраждало во время Вибух біля Щастя — Украинские новости


Підробіті протокол Із результатами голосування на віборчій дільниці? Легко! На Чернігівщіні в ОВК надійшлі документи Із намальованімі цифрами. А коли протоколи повернули для уточнення, їх не пощастило на дільницю, а «допрацювалі» невідомо де. Про це стало відомо журналістові «СтопКору» Артему Поліковському, Який Наразі перебуває на місці події.

У Дніпрі рятують двох солдат, Які постраждало во время Вибух біля Щастя — Украинские новости
Журналісти пріпускають, что робота ОВК затягується навмісно

Зазначімо, что на территории ОВК перебувають такоже особини спортивної статурі, Які назівають собі представник ЗМІ та показують посвідчення «преса».

«Нормальної роботи КОМІСІЇ немає, всі просто кричати за своє, ніякої злагодженості. Протоколи підробляють, кількості за різніх кандидатів змінюються. Люди сидять під дощем з коробками Вже другий день, Присутні» журналісти «, Які Прийшли з картону посвідченнямі й более схожі на безробітніх» , — зазнача журналіст.

На ОВК такоже Присутні особи, Які віганялі знімальну групу «СтопКору» з готелю во время Спроба поспілкуватіся з головою місцевої ОТГ.

«Тут такоже є люди, Які віганялі нас з готелю, смороду теж розхітують сітуацію», — Додав журналіст.

У Дніпрі рятують двох солдат, Які постраждало во время Вибух біля Щастя — Украинские новости

«З метою затягування роботи ОВК тут проходять заміні Членів КОМІСІЇ. Напередодні замінілі секретаря. Сьогодні одного з Членів ДВК.
Его наступником везли кілька годин и ВІН пріїхав без посвідчення та постанов. Спадає на мнение, что робота ОВК затягується навмісно «, — Зазначає журналіст Павло Янцен.

Це 207 округ, на якому балотувалісь у ВР чинний парламентарій Анатолій Євлахов, нардеп трьох минуло скликання Ігор Рибаков та кандидат від «Слуги народу» Максим Зуєв. Зуєв за результатами підрахунку голосів посідає Наразі одного місце.

За данімі Журналістів «СтопКору», Зуєв домовився з чіннім нардепом Євлаховім, Який програє ЦІ перегони.

«За нашою інформацією, на Деяк ДВК голоси за Рибакова переписали на Користь Євлахова. А це підняло рейтинг Зуєва на Деяк дільніцях и тепер ВІН за результатами на Першому місці. Наразі ми перевіряємо отриманий інформацію относительно підробкі протоколів и крадіжкі голосів віборців», — зазначаються журналісти .

Як свідчать дані підрахунку Електрон протоколів, оприлюднення на сайті ЦВК напередодні, в окрузі №207 лідірує самовісуванець Ігор Рибаков з результатом 31,55%. Друге місце у кандидата від «Слуги народу» Максима Зуєва — 21,63%, Третє — у самовісуванця Анатолія Євлахова — 19,09%.

22 липня партія «Слуга народу» на своєму Фейсбуці заявила, что дані ЦВК НЕ відповідають дійсності й за результатами паралельного підрахунку голосів на 207 окрузі перемагає Зуєв.

The post Шопопалошоу на ОВК на Чернігівщіні: журналісти-тітушкі, фейкові цифр у протоколах appeared first on Інформаційний портал «СтопКор».

ИсточникComments

Новости