Connect with us

Коррупция

У Києві хворим коронавірусів призначають антибіотик Азитроміцин: подробиці


У Києві хворим коронавірусів призначають антибіотик Азитроміцин: подробиці
У Києві хворим коронавірусів призначають антибіотик Азитроміцин: подробиці

В умовах відсутності вакцини коронавірус у всьому світі лікують вже випробуваними препаратами від вірусів. наприклад, в США — ліками від Ебола і малярії. У Києві з десяток хворих Covid-19 знаходяться на лікуванні в Олександрівській лікарні, яку охороняють наряди Нацгвардії.

«Країна» дізналася, що Уханьского пневмонію тут намагаються побороти антибіотиком азитроміцин, який призначають в основному при бактеріальному бронхіті та позалікарняної пневмонії. Про це «Країні» повідомили пацієнти, які там перевірялися.

«Країна» дізналася, що це за препарат, чи можна його придбати в столичних аптеках і наскільки ліки ефективно при Covid-19.

Азитроміцин в аптеках

Перші, хто довів успіх застосування азитроміцину в комплексі з гідроксихлорохіном стали французькі медики. Вони повідомили, що застосували комбінацію цих двох препаратів проти нового коронавируса SARS-CoV-2.

Читайте також: На Закарпатті через коронавируса встановлять блокпости, щоб зупинити рух автотранспорту

На п’ятий день такого лікування шість пацієнтів повністю вилікувалися від коронавируса — їх тести на коронавірус дали негативний результат. Повторні тести тільки підтвердили успіх лікування.

У столичних аптеках існує величезна кількість торгових марок Азитроміцину. Це антибактеріальний засіб для системного застосування — простіше кажучи, антибіотик. І розбіг цін — в аптеках Києва — від 40 до 140 грн. і вище. Є варіанти як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва.

Препарат Азитроміцин впливає на різні види бактерій, пригнічуючи їх розмноження і сповільнюючи зростання. Випускається в таблетках 125 мг, 250 мг і 500 мг і відпускається за рецептом. Його приймають всередину один раз на добу по 500 мг, незалежно від прийому їжі.

Показання до застосування

У медичній інструкції зазначено перелік інфекційно-запальних захворювань, мікроорганізми яких виявляють чутливість до азитроміцину:

  • інфекції верхніх дихальних шляхів і ЛОР-органів (синусит, тонзиліт, фарингіт, середній отит);
  • інфекції нижніх дихальних шляхів (пневмонія, в тому числі викликана атиповими збудниками; бронхіт, в тому числі гострий, загострення хронічного);
  • інфекції урогенітального тракту (уретрит, цервіцит);
  • інфекції шкіри і м’яких тканин (хвороба Лайма (початкова стадія — erythema migrans), бешиха, імпетиго, вторинні піодерматози, вугри звичайні (акне) середнього ступеня тяжкості).

Таким чином, Азитроміцин, можна назвати фармацевтичним бестселером, настільки широкий його спектр дії.

Азитроміцин виводиться, в основному, в незміненому вигляді — 50% кишечником, 6% нирками.

Протипоказання і побічна реакція — як і у будь-яких антибіотиків: він погано впливає на печінку і шлунок, може порушувати роботу серця. Вагітним його дають лише в крайніх випадках.

Нагадаємо, що самолікування може бути небезпечним для життя. Дана інформація розміщується в суто довідкових цілях. Приймайте лише ті ліки, які призначені лікарем.Comments

Новости