Connect with us

Коррупция

У Київській області Затримали 16-річного хлопця, Який застреливши жителя Вишгорода (фото)


На Кіївщіні Затримано у порядку ст. 208 КПК України групу осіб, среди якіх Троє неповнолітніх, — учасников конфлікту, что ставить Вночі на центральній вулиці у городе Вишгород.

Так, 22 травня, около 3-ї години ночі стало сутичка между Груп молодих осіб та двома доросли чоловікамі.

Во время бійкі один з компании, де були неповнолітні, помітив у свого супротивника у сумці зброю. Віхопів ее и здійснів пріцільній Постріл у него. У цею годину один з компании Стрілка щосілі вдаривши Іншого Чоловіка, Який Втрата свідомість. После чого нападники Зниклий у невідомому напрямку.

Прийшовши до тями, травмованій чоловік віклікав поліцію, передает «Україна кримінальна».

Від отриманий вогнепальна поранених 45-річний житель Вишгорода помер на місці події. Его Тіло направлено на проведення судово-медичної експертизи.

На місці події працювала слідчо-оперативна група, фахівці-експерти, медики. Там поліцейські вилуч зброю — МКМ-072СБ та набої. Вілучені речові докази направлені на проведення відповідніх експертиз.

У Київській області Затримали 16-річного хлопця, Який застреливши жителя Вишгорода (фото)

У Київській області Затримали 16-річного хлопця, Який застреливши жителя Вишгорода (фото)

Во время проведення низки необхідніх розшукова ЗАХОДІВ за участю ПРАЦІВНИКІВ управління карного розшуку полиции Київщини та співробітніків Вишгородського відділу полиции встановлен та Затримано усіх учасников інціденту.

Ними виявило четверо неповнолітніх, ВІКОМ 15-17 років, та один 19-річний хлопець.

Серед затриманого — 16-річний Неповнолітній, Який ґрунтовно підозрюється у навмісному вбівстві 45-річного жителя Вишгорода. Зловміснік тимчасово прожіває на Сумщіні.

За данім фактом Відкрито два крімінальніх провадження за ч. 1 ст. 115 та за ч. 2 ст. 296 Крімінального кодексу України.

Наразі слідчі полиции за процесуальним керівніцтвом місцевої прокуратури затриманого неповнолітньому оголошено про підозру за скоєння навмісного убийства.

Такоже вірішується питання относительно оголошення підозрі за скоєне хуліганство іншім фігурантам злочин. Триває Слідство, поліція встановлює свідків події.Comments

Новости