Connect with us

Коррупция

У Львові провели через коридор ганьби екс-беркутівця, що командував розгоном блокади в Соснівці — Семенченко — Украинские новости


Журналіст видання «Kyiv Post» Анна Миронюк звинуватила Операцію об’єднаних сил в витік персональних даних журналістів при подачі документів для їх акредитації в зону бойових дій. І це сталося не вперше.

Відповідний пост Миронюк написала на своїй сторінці в Facebook.

«Є підстави вважати, що відбувся черговий витік даних журналістів, які подали заявки на акредитацію працювати в зоні бойових дій або ООС», — пише Миронюк.

За її словами, троє журналістів в редакції «Kyiv Post» отримали СМС повідомлення від невідомих після того, як близько трьох тижнів тому прислали свої документи по електронній пошті прес-центру ООС.

Текст повідомлень Миронюк також прикріпила до посту.

У Львові провели через коридор ганьби екс-беркутівця, що командував розгоном блокади в Соснівці — Семенченко — Украинские новости

«В Україні не стає безпечнішим працювати журналістом. Геноцид і заборонені засоби / методи ведення війни — в цьому нас звинувачують у так званій «ЛНР», погрожуючи санкції від 10 років до довічного терміну ув’язнення «, — обурена Миронюк.

За її словами, таке відбувається не вперше ( «злив» персональних даних журналістів від ООС, — ред.).

В кінці серпня минулого року в сепаратистських ЗМІ оприлюднили дані українських журналістів, що працюють в зоні ООС. Серед тих, чиї прізвища, номери телефонів і транспортних засобів, співробітники каналів «Україна», «1 + 1», «Інтер», ICTV, 24 каналу, 5 каналу, спільного проекту EuropeFree / Voice of America «Current time TV», а також співробітники «Радіо Свобода» і ПРОДАКШНУ Tabor production.

Всі ці дані раніше були передані в прес-центр штабу ООС в заявках на роботу журналістів в зоні бойових дій з 12 до 19 серпня.

Один з журналістів з цього списку — Володимир Михайлов, журналіст програми «Факти» (ICTV), тоді припустив, що поштову скриньку прес-центру ООС просто зламали.

У той же час Андрій Цаплієнко «ТСН» (1 + 1), припустив, що інформація могла потрапити до «МГБ ЛНР» з двох причин: або був зламаний поштову скриньку прес-центру штабу ООС, або хтось, хто має доступ до інформації, «злив» її.

Як повідомив представник прес-центру ООС Олексій Тригуб, з приводу витоку персональних даних журналістів буде проведена перевірка, однак він запевняв, що в поштовій скриньці прес-центру ООС є тільки заявки на акредитацію, однак немає зведеного списку, який був оприлюднений сепаратистськими сайтами.

На цьому наполягав і керівник прес-центру ООС В’ячеслав Петровський: «Я ще раз хочу зазначити, щодо оприлюднення інформаційними ресурсами ОРДЛО списків українських журналістів, — насправді це не наш формат оформлення, він абсолютно відрізняється. Витік з цього приводу інформації неможлива, адже подібну інформацію передають виключно захищеними засобами зв’язку ».

Після ж подій недавніх днів Миронюк, яка написала про повторне «зливі», подала заяву в СБУ.

«Чи не тому, що нам тут страшно. А тому, що хочеться, подаючи заявку на акредитацію, отримувати тільки акредитацію, без бонусу у вигляді СМС-ки з погрозами від бойовиків «, — резюмує Миронюк.

Источник — АнтикорComments

Новости