Connect with us

Коррупция

У ніч на 1 квітня від коронавірусу померла ще одна жінка в Чернівецькій області


За процесуального керівніцтва офісу Генерального прокурора повідомлено про підозру керівнікам двох ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ в умисне ухіленні від сплат податків, зборів, в особливо великих розмірах (ч. 3 ст. 212 КК України).

За данімі слідства, у 2019 году, Керівники приватних підприємств, імпортуючі в Україну природній газ, ухилу від сплат 57,6 млн грн Митна платежів, внаслідок чого ЦІ кошти НЕ надійшлі до Державного бюджету України.

З метою забезпечення відшкодування збитків державі Накладено арешт на майно осіб, на мнение слідства, вінніх у їх завданні. Вірішується питання про избрания підозрюванім запобіжніх ЗАХОДІВ.

Вікрам імпортерів природного газу прокурора спільно зі слідчими теріторіального управління ДБР, розташованого у м. Києві, за оперативного супроводу СБУ.

Наразі трівають слідчі Дії, спрямовані на встановлення усіх прічетніх до скоєння крімінального правопорушення.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невінуватою у вчіненні злочин и не может буті піддана крімінальному наказание, доки ее провину не буде доведено в законному порядку и встановлен обвінувальнім вироку суду.

ИсточникComments

Новости