Connect with us

Коррупция

У Росії вже вдруге перенесли запуск нового космічного корабля


Протягом 10 років в Росії розробляється принципово новий багаторазовий пілотований космічний корабель «Федерація», який повинен прийти на зміну древньому «Союзу». Сотні мільйонів доларів на розробку. Розповіді по телевізору як «скпепная» ракетно-космічна галузь переганяє «загниваючий» Захід. Покази на виставках макетів. Про це у своєму блозі пише журналіст і блогер Павло Бондаренко.

Він зазначає 13 грудня 2019 року стало відомо, що «Федерація» вийшла дуже важкою для польоту — 22 тонни 343 кг, замість розрахункових 19 тонн 848 кг. Інженери зрозуміють: маса «високотехнологічного» корабля більш ніж на 10% перевищує гранично допустиму. Кабельна мережа важить на 201 кг більше, ніж повинна, система життєзабезпечення на 109 кг, вага рухової установки — на 107 кг, системи стикування — на 90 кг. Перший політ корабля в автоматичному режимі планувався на 2017 рік, потім перенесений на 2021-й, потім на 2022 й і кінця краю переносам не видно.

Журналіст розповідає, фахівці, зокрема колишній космонавт Сергій Крикальов заявляють, що, по всій видимості, «Федерація» ніколи не буде побудована. У січні 2019 року Дмитро Рогозін заявив, що кораблю треба не жіноча, а чоловіче ім'я і «є ідея, щоб назвати кораблі за реєстром перших кораблів, побудованих Петром Першим, наприклад,« Орел »,« Прапор »або« Лелека ». Пан Рогозін історії не знає. «Орел» будувався Петром І, а ще за царя Олексія Михайловича. Будувався з сирого лісу і без будь-яких креслень, але вбухали в нього гігантську на ті часи суму — 2221 рубль. Вступив «Орел» в лад в 1669 році. Він погано плавав. Чи не ходив, а саме — плавав і вже до 1677 року в документі на ім'я царя писали, що корабель: «… старої, дно і боки згнило, в хід не годітца». Про лінійному кораблі «Лелека» теж є історія. Закладено в Азові знову ж ж з сирого дерева. Вже через 4 роки його змушені були ремонтувати, але після цього на воду він так спущений і не був. Розібраний на дрова в 1727 році. Так що невесела історія і російського кораблебудування.

Источник — Антикор

Comments

Новости