Connect with us

Коррупция

У США заборонили «лікуватіся» від COVID-19 відбілювачем


Лукашенко заявив, що проти закриття храмів під час пандемії коронавируса
Лукашенко заявив, що проти закриття храмів під час пандемії коронавируса

Президент Білорусі Олександр Лукашенко вважає, що навіть під час пандемії коронавируса COVID-19 не можна закривати людям дорогу до храму. «Я не вітаю тих, хто закрив людям дорогу до храму.

Я не вітаю такий політики. Ви знаєте мою позицію: ми ці віруси переживаємо щороку «, — сказав Лукашенко, відвідуючи в неділю храм в Смолевічского районі під Мінськом, пише» Інтерфакс-Україна «.

Як повідомляє прес-служба глави держави, з храму президент привітав всіх білорусів з Великоднем. «Як би не було в нашій історії, ніхто не зміг закрити, прикрити, заборонити це свято. Я завжди приходив і буду приходити в храм. Як би не складалися обставини, це святе. Це принцип мого життя. Хочу, щоб і ви керувалися самими добрими і світлими принципами. І тоді Він, побачивши це, обов’язково допоможе «, — зазначив Лукашенко.

Президент Білорусі також передав слова підтримки росіянам і українцям, які борються з пандемією. «Вони, як і ми, переживають непростий час. Може бути, у них сьогодні навіть складніше, ніж у нас. Хочу від всіх білорусів побажати їм здоров’я. Я хочу, щоб Господь почув і допоміг їм подолати цю біду, часто створену нами самими. Нехай наші брати живуть у мирі та злагоді «, — сказав президент.

Крім того, Лукашенко побажав якнайшвидшого одужання полякам, литовцям і латишам, жителям інших європейських країн, американцям і громадянам КНР.

Читайте також: Італія зважилася послабити карантин: як це будеComments

Новости