Connect with us

Наука

У Туреччині зняли фільм про безпілотник з українським двигуном


Компанія Baykar Defence зняла документальний фільм про безпілотник Akıncı — одному з найбільш успішних проектів українсько-турецького співробітництва в оборонній сфері.

Про це в Facebook повідомляє Посольство України в Турецькій Республіці з посиланням на концерн «Укроборонпром».

«Наші турецькі партнери з Baykar Defence опублікували документальний фільм про створення важкого ударного безпілотника Akıncı. Пишаємося, що цю машину піднімають в небо українські двигуни АІ450Т від ДП «Івченко-Прогрес», — йдеться в повідомленні.

Відзначається, що головним призначенням Akıncı є оперативно-стратегічна повітряна розвідка, а також нанесення авіаційних ударів по об'єктах противника. Цей новітній безпілотник створений на базі спільного українсько-турецького підприємства Black Sea Shield.

Як повідомлялося, перша демонстрація ударного безпілотного літального апарату нового покоління Akıncı — спільної розробки України та Туреччини — відбулася в рамках виставки авіаційної та аерокосмічної техніки Teknofest-2019 в Стамбулі у вересні минулого року.

Читайте також: На Teknofest-2019 в Стамбулі показали українсько-турецька безпілотник AKINCI

3-4 листопада 2018 року в Туреччині було підписано угоду про закупівлю безпілотників для ЗСУ. Контракт передбачав поставку шести бойових дронів Bayraktar TB2, двох станцій управління і 200 керованих ракет. Угода також включало комплект запасних частин, сервісне супровід, навчання персоналу. Вартість контракту — $ 69 мільйонів.

Источник

Comments

Новости