Connect with us

Коррупция

У Запорізькій області судітімуть чиновника кримінально-виконавчої служби за Хабарництво


Місце служби бійця 95-ї десантно-штурмової бригади Євгена Добринська, которого ймовірно викрали російські спецслужби, розташоване примерно за тисячу метрів від Межі з анексованім Крим.

Про це сообщает портал «Крім.Реалії» з посилання на агентство начальника служби зі зв’язків із громадськістю командування десантно-штурмових войск ЗСУ майора Валентина Шевченка, передает «Укрінформ».

«За попередня інформацією, ВІН МІГ буті Викрадення, Аджея Неподалік размещения військовослужбовця до даного об’єкта були віявлені сліді БОРОТЬБИ. Хочу Зазначити, что Особливий склад, Який задіяній в несенні служби в даного районі, має при Собі зброю, боєприпаси та засоби радіозв ‘ язку. На ціх Військових об’єктах проводять чергування по кілька Військовослужбовців. Хочемо відразу Сказати, что зброя й амуніція даного військовослужбовця в наявності «, — рассказал Шевченко.

ВІН зазначилися, что вместе с Євгеном Добринська Було ще кілька українських Військових. Всі обставинні, деталі та факти з’ясовують працівники правоохороних ОРГАНІВ.

«У Сейчас годину проводяться слідчі та розшукові Дії співробітніків правоохороних ОРГАНІВ — це військова служба правопорядку, військова прокуратура, ДБР», — Додав Шевченко.

Як повідомляв «Укрінформ», 30 травня біля півострова Чонгар на адмінкордоні з окупованіх Крим знік український військовослужбовець. Пошукові заходи не принесли результату. За попередня інформацією, якові опублікувала військова служба правопорядку у Збройних Силах України, «Неподалік від Наглядовою поста були віявлені сліді Боротьба з невідомімі особами», у зв’язку з чим у ЗСУ припустили, что військовослужбовця во время несення служби Було Викрадена.Comments

Новости