Connect with us

Коррупция

У Зеленського вирішили ліквідувати Генпрокуратуру: подробиці


Партія «Слуга народу» планує реформувати Генеральну прокуратурув Офіс Генпрокурора. Про це стало відомо з власних джерел.

У свою чергу, регіональні осередки прокуратури будуть перейменовані в офіси регіональних прокурорів, а місцеві — в окружні прокуратури. За словами співрозмовників в Офісі президента, це спричинить «чистку» всіх кадрів.

У той же час, в рамках реформи прокуратури планується ліквідація органів прокурорського самоврядування — Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів і Ради прокурорів, які були створені за вимогами міжнародних експертів.

КДКП і Рада прокурорів займаються кадровими питаннями, якими раніше займалися керівники Генпрокуратури або регіональних прокуратур, а також залученням прокурорів до дисциплінарної відповідальності (аж до рекомендації звільнити їх).

Також планується ліквідація військової прокуратури з її нинішніми повноваженнями. А це, за словами джерела LB.ua, разом з ратифікацією Римського статуту, про намір чого вже було заявлено, може спричинити за собою закриття кримінальних справ проти Російської Федерації і породити загрозу кримінального переслідування українських військовослужбовців.

Источник — Антикор

Comments

Новости