Connect with us

Новости региона

У Житомире Припін протиправного оренду приміщення ліцею вартістю 5,2 млн грнЖитомирська місцевою прокуратурою опрацьовано офіційні матеріали та договори оренди про использование нерухомого майна державної форми власності за Навчальних Закладів та Виявлено Порушення вимог чинного законодавства.

Встановлено, что місцевий приватний підприємець почти рік — з січня 2019 року — орендував Нежитлові приміщення професійного політехнічного ліцею загальною площею почти 217 кв. м вартістю 5,1 млн грн, обладнавші у них ремонтних майстерню з металообробки.

Таку діяльність підприємець налагодиться на підставі договору оренди, Укладення з Регіональнім відділенням Фонду державного майна України по Жітомірській області.

Однако, при укладенні договору сторонами проігноровано вимоги ст. 80 Закону України «Про освіту», відповідно до якіх, об'єкти та майно державних и комунальних закладів освіти НЕ підлягають ПРИВАТИЗАЦІЇ чи використаних нема за освітнім призначення.

Житомирська місцевою прокуратурою, в інтересах держави, заявлено иск про Визнання недійснім договору оренди нежитлових приміщень ліцею та припиненням оренди.

Лише после Прийняття судом справи до провадження сторонами Було розірвано договір оренди державного майна та повернуто его балансоутримувачу согласно акту приймання-передачі.

Пресслужба прокуратури Житомирської області

Теги:

Источник

Comments

Новости