Connect with us

Новости региона

У Житомире вилуч 18 кг амфетаміну — у місцевіх дилерів псіхотропів


Результат поиска збережений за запита

У Житомире трьох місцевіх жителей обвінувачують у віготовленні та збуті в особливо великих розмірах псіхотропної Речовини — амфетаміну.

Про це повідомляють у прокуратурі, де Вже розпочалі публічне обвинения у Цій делу.

"Встановлено, что Троє місцевіх жителей, 1985, 1986, та 1992 (Ранее судимий) років народження, у селі, за місцем проживання одного Із співучасніків, у господарському пріміщенні обладналі своєрідну лабораторію, у Якій Виготовляю психотропних Речовини — амфетамін та збувалі наркозалежнім особам" , — йдет у Повідомленні.

Для виготовлення псіхотропної Речовини наркоділкі купували через інтернет-ятір прекурсорів. Так, протягом ПЕРІОДУ з квітня по липень 2019 року ними Було замовлено 1,7 кг фенілнітропропену.

Во время обшуків за місцем проживання обвинуваченого Було вилуч почти 18 грн амфетаміну, что є особливо великими розмірамі, Спеціальне хімічне обладнання та прекурсори в особливо великих розмірах.

На період досудового Розслідування усі Троє перебувалі під Варта. Наразі одному з них, у зв'язку Із внесенням грошової застави на суму понад 140 тис грн, змінено Запобіжний Захід. Іншому судом на підготовчому засіданні звертаючись Запобіжний Захід у віді цілодобового домашнього Арешт Із носінням електронного засоби контролю.

Чоловікам "світить" від 9 до 12 років позбавлення Волі та конфіскація майна.

Источник

Comments

Новости