Connect with us

Новости региона

У Житомире затрімуються Із відновленням водопостачання — вода буде после 21:00 рік


У Житомире затрімуються Із відновленням водопостачання - вода буде после 21:00 рік

У Житомире затрімуються Із відновленням водопостачання. Замість 12:00 рік вода у кранах житомирян зявиться только после 20-21: 00 рік 5 липня. Це за найоптімістічнішімі прогнозами.

Про це сообщил директор КП «Житомирводоканал» Андрій Нікітін:

«Це ювелірний процес, Який зараз відбувається. Ми не встігаємо вкластись у відведені 36 годин. За нашими оптімістічнімі розрахунку, Найшвидший срок Відновлення водопостачання міста буде после 20-21 години. З цього часу житомиряни почнут відчуваті Тиск у кранах. Ми робимо максимально все, щоб якнайшвідше відновіті водопостачання.

Вінікло много Додатковий робіт, якіх Ми не очікувалі. Працювало около п’яти десятків людей, довелося залучаті Додатковий ПРАЦІВНИКІВ та техніку. Роботи такой складності ми виконуємо Вперше «.

Як повідомілі на водоканалі, бригади Працюють там уже понад 34 години. До 40 основних ПРАЦІВНИКІВ довелося залучаті Додатковий робітніків та техніку.

Бетон, Який «тримав» старий Трійник, що не Хотів «вікорчовуватіся» і на боротьбу Із ним довелося залучаті додаткові сили: безпосередно ПРАЦІВНИКІВ водоканалу та других підрядніх ОРГАНІЗАЦІЙ — ЦІ роботи забрали кілька годин часу. Окрім того, час від часу павільйони підтоплювадо водою, якові необходимо Було щоразу відкачуваті, щоб мати змогу працювати далі.

Наразі на будівельному майданчик почти 40 ПРАЦІВНИКІВ. Хлопці монтуються Водопровідний Трійник. Попереду — зварювальні роботи и запуск води у систему.

Щоб відновіті водопостачання, нужно около десяти-дванадцяти годин.

Источник

Comments

Новости