Connect with us

Новости региона

У Житомирі СБУ викрила командира взводу військової частини, який вимагав хабар від колеги


У Житомирі СБУ викрила командира взводу військової частини, який вимагав хабар від колеги

Правоохоронці затримали військового.

Співробітники Служби безпеки України викрили на корупції командира взводу зв’язку однієї з військових частин, дислокованих у Житомирській області. Про це повідомила пресгрупа УСБ України в Житомирській області.

“За даними досудового розслідування, гроші зловмисник вимагав від командира іншого взводу цієї ж частини. Натомість він обіцяв не перешкоджати колезі у просуванні по службі та не виказувати його командуванню за нібито нестачу ввіреного військового майна – трьох радіостанцій вартістю 20 тисяч доларів США кожна. За винагороду військовий погодився також поставити свій підпис в обхідному листі колеги та в акті прийому-передачі майна”, – йдеться у повідомленні.

Правоохоронці затримали військового згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України на околиці Житомира після одержання обумовленої суми хабара. У межах кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, вирішується питання щодо оголошення затриманому про підозру в скоєнні злочину.

Заходи із викриття правопорушника проводили співробітники Управління СБ України в Житомирській області спільно зі слідчими Нацполіції під процесуальним керівництвом військової прокуратури Центрального регіону України.

У Житомирі СБУ викрила командира взводу військової частини, який вимагав хабар від колегиУ Житомирі СБУ викрила командира взводу військової частини, який вимагав хабар від колегиУ Житомирі СБУ викрила командира взводу військової частини, який вимагав хабар від колегиУ Житомирі СБУ викрила командира взводу військової частини, який вимагав хабар від колеги

Нагадаємо, у Житомирі затримали на хабарі у 750 доларів США судового розпорядника. На Житомирщині затримали начальника сектора кримінальної поліції з хабарем.

Источник

Comments

Новости