Connect with us

Новости региона

У жітомірській мерії анонсувалі повернення коштів пасажирам, Які списали помилковості


У жітомірській мерії анонсувалі повернення коштів пасажирам, Які списали помилковості

Просят перевіряті банківські рахунки.

Управління транспорту и зв'язку Житомирської міської ради анонсувало повернення коштів пасажирам громадського транспорту, Чиї кошти Було Знято помилковості. Відповідне ПОВІДОМЛЕННЯ оприлюднено на сайті мерії.

«Починаючих з 24 березня 2020 року, відбувається успішне повернення коштів, Які підпадають під категорію сумнівні транзакції та були помилковості зняті з банківських карток в період з 13.03.20 по 14.03.20 р. за проїзд в Громадському транспорті », — йдет у Повідомленні.

У КП «Жітоміртранспорт» міської ради, яка Обслуговує автоматизованого систему оплати проїзду, через якові и проводитися списання коштів, кажуть, что операции повернутися до того стану, в якому смороду були до проведення сумнівної транзакції. Тому, на жаль, СМС або вайбер-повідомлення користувач НЕ получит. Альо в условиях діючого карантину є решение, Пожалуйста буде дуже зручне — це робота з банківськімі Додатками, де можливо сделать виписку.

«У зв'язку з тим, что СМС або вайбер-повідомлення про повернення коштів користувач НЕ получит, то кожному, хто впевнений у наявності помилковості / сумнівніх списання та патенти ретельно перевіріті свой баланс с помощью Банківських виписок», — додатково повідомляють у КП «Жітоміртранспорт ».

Нагадаємо, что нового керівника КП «Жітоміртранспорт» Призначено 24 лютого 2020 року. Попередня керівника підприємства звільнілі у січні 2020 року.

Источник

Comments

Новости