Connect with us

Новости региона

У Жітомірській ОДА вакантна посада директора департаменту культури, молоді та спортуГолова Житомирської ОДА Віталій Бунечка 24 жовтня подписал Розпорядження про оголошення конкурсу на вакантну посаду директора департаменту культури, молоді та спорту.

Це вже 3 конкурс на посаду керівника структурного підрозділу ОДА.

Документи на конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» — директора департаменту культури, молоді та спорту Житомирської ОДА — тріватіме до 13 листопада 2019 року. Посадовий оклад директора департаменту — від 10990 грн.

КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ до кандидатів:

— степень вищої освіти НЕ нижчих магістра;

— Досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «У» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівніх посадах підприємств, установ та ОРГАНІЗАЦІЙ Незалежності від форми власності за НЕ менше двох років.

— Вільне володіння державною мовою.

Документи пріймаються за адресою: м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 1, каб.216 (другий поверх Житомирської ОДА). За детальною інформацією можна звертатись за тел: 0412 (47-50-77), e-mail: [email protected]

Зауважімо, что Нещодавно Віталій Бунечка оголосів відкриті конкурси на вакантні посади керівніків 2 структурних підрозділів — директора департаменту регіонального розвитку та начальника управління інформаційної дяільності та комунікацій з комерційними.

Источник

Comments

Новости