Connect with us

Бизнес

Учасники програми «газ про запас» отримають компенсацію в кінці опалювального сезону — Украинские новости


На озброєння ЗСУ конструкторським бюро «Луч» достроково передано 28 одиниць високоточних реактивних боєприпасів «Вільха».

Про це повідомляє прес-служба Укроборонпрому.

«Державне підприємство» ДержККБ «Луч», що входить до складу ДК «Укроборонпром», відвантажило Збройним Силам України 28 одиниць виробів «Вільха», які серійно виготовляються на підприємстві. Передача ракет відбулася достроково«, — йдеться в повідомленні.

Як зазначається, Конструкторське бюро «Луч» під час карантину працює на повну потужність.

За словами генерального конструктора і генерального директора підприємства Олега Коростельова, у виробництві ракет «Вільха» беруть участь близько 20 підприємств Укроборонпрому, всюди діє особливий режим роботи, і не дивлячись на це, вдалося виготовити і відвантажити продукцію військовим достроково. Також підприємство продовжує працювати над модернізацією ракетної системи «Вільха-М, яка розроблена в тісній співпраці кластера високоточної зброї та боєприпасів» Укроборонпрому «.

«Роботи ведуться над поліпшенням дальності і потужності виробів. Зараз випробування комплексу знаходяться на фінальній стадії, і ми плануємо налагодити їх серійне виробництво до кінця цього року«, — повідомив Коростельов.

У прес-службі також нагадали, що «Вільха» — це високоточні 300-мм реактивні боєприпаси, які знаходяться на озброєнні підрозділів ракетних військ і артилерії Сухопутних військ ЗСУ. Цей засіб є основою могутності системи вогневого ураження українських артилеристів і стримуючим фактором у вогневому протистоянні з противником.

Коментуючи виконання державного контракту, заступник гендиректора з авіа- та ракетобудування Руслан Корж повідомив, що кілька років тому підприємства Концерну приступили до поетапного відновлення норм військових, оперативних і стратегічних запасів даної номенклатури високоточних засобів ураження в Збройних силах України. В даний момент вже остаточно сформований науково-технічний і виробничий потенціал підприємств Концерну по серійному виробництву цих боєприпасів, їх подальшої модернізації і розробки на їх базі перспективних високоточних засобів ураження. Це дозволить, в тому числі, створити і підтримувати конкуренцію в цьому класі озброєння на світових ринках зброї.

Нагадаємо:Source link

Comments

Новости