Connect with us

Политика

Україна і Китай зацікавлені в розвитку стратегічного партнерства


Україна і Китай зацікавлені в розвитку і зміцненні стратегічного партнерства, зокрема в контексті реалізації ініціативи КНР "Один пояс — один шлях".

Про це повідомляє прес-служба МЗС за результатами телефонної розмови міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби з членом Державної Ради, міністром закордонних справ Китаю Ван І.

"Україна зацікавлена ​​в розвитку стратегічного партнерства з Китаєм. Ви і я маємо всі можливості, щоб наповнити його амбітними проектами, які приведуть до зустрічі лідерів наших держав", — сказав Кулеба.

Міністр закордонних справ КНР підтвердив готовність розвивати і зміцнювати стратегічне партнерство з Україною, зокрема в контексті реалізації ініціативи КНР "Один пояс — один шлях". Він зазначив гігантський потенціал співробітництва двох країн.

Читайте також: До Києва прибув літак з Китаю з черговою партією медичного вантажу

Як відомо, за підсумками минулого року Китай став найбільшим торговим партнером України. Обсяг двосторонньої торгівлі досяг рекордних 12,8 млрд дол. США.

Раніше міністр закордонних справ Дмитро Кулеба відзначав, що в рамках ініціативи "Один пояс — один шлях" Україна має значний потенціал для розвитку своєї економіки. Мова йде не тільки про транзит китайських товарів до країн ЄС, а й про інвестиції Китаю в розвиток української промисловості, виробництво на території України товарів для внутрішнього ринку і ринку ЄС.

Источник

Comments

Новости