Connect with us

Политика

Україна і Румунія домовилися про сприяння в захисті громадян і вільний транзит вантажів — Украинские новости


Фракція партії «Європейська солідарність» закликає уряд створити спільний антикризовий штаб з напрацювання законопроектів для порятунку української економіки.

Про це повідомила в Facebook співголова фракції «Європейська солідарність» Ірина Геращенко, яка бере участь у зустрічі керівництва Верховної Ради, голів фракцій та представників Кабінету міністрів, який проходить в парламенті в четвер, 26 березня.

«Європейська солідарність» наполягає на створенні спільного з урядом антикризового штабу з розробки законів для порятунку української економіки », — зазначила депутат.

За її словами, уряд визнає, що бюджет недоотримає 106 млрд грн, тому планує скоротити на 56 млрд грн дохідної частини бюджету і при цьому втричі збільшити дефіцит бюджету.

«При цьому в запропонованих урядом законопроектів, в тому числі про створення стабілізаційного фонду, як захищену статтю вноситься виплата зовнішніх боргів (замість проведення переговорів про реструктуризацію), забираються всі витрати на підтримку економіки, і навіть удвічі скорочуються витрати на місцеві вибори. Там багато речей, які пов’язані зі стабілізацією економіки, але лобістських і відверто дивних », — заявила Геращенко.

Читайте також: У Раді допрацьовують законопроект «другої хвилі» щодо карантину

Як повідомлялося, Кабінет міністрів 25 березня ввела режим надзвичайної ситуації на всій території України і продовжив карантин до 24 квітня з метою запобігання поширенню Covid-19.

Станом на ранок 26 березня в Україні 156 лабораторно підтверджених випадків Covid-19, з них 5 летальних, 1 пацієнт одужав і вже виписаний з лікарні. За добу було зафіксовано 43 нових випадки.Comments

Новости