Connect with us

Политика

Украина не позволит уничтожить систему черноморской безопасности — Украинские новости


Украина не позволит уничтожить систему черноморской безопасности — Украинские новости
Скрін із відео

Президент Володимир Зеленський взяв участь в урочистих заходах із нагоди Дня Військово-морських сил ЗСУ.

Про це повідомляє UATV.

“Я щасливий бути у прекрасній та сонячній Одесі завжди, а особливо сьогодні, у цей святковий для українського військового флоту день. Сьогодні вся країна вітає з професійним святом вартових морських рубежів нашої батьківщини, сміливих та незламних людей, які і вдень, і вночі стоять на захисті півдня нашої країни”, – сказав президент.

Звертаючись до військових моряків, Зеленський зазначив, що їхню роль для обороноздатності України неможливо переоцінити.

“Ми нікому ніколи не дозволимо зруйнувати систему чорноморської безпеки. Наша державна мета – регулярно нарощувати вашу міць. Ми знаємо, як у минулі роки в багатьох сенсах цього слова ВМС
України намагалися знищити та потопити. Я цього не просто не допущу. Я зроблю все, аби український флот був взірцем потужності, сучасності, став справжньою гордістю України. Щоб ми були морською державою не в далеких спогадах минулого, а в реальному сьогоденні та найближчому майбутньому, а місто Одеса стало не лише морською столицею, а мозком, серцем і душею всіх Військово-морських сил України”, – сказав глава держави.

Читайте також: Загроза повномасштабної агресії з боку РФ актуальна з 2014 року, – Неїжпапа

За словами Зеленського, ми повинні мати повну обізнаність про ситуацію на морі, зокрема у підводному просторі.

“Забезпечимо вашу готовність вести асиметричні дії. Повністю оснастимо ВМС ракетною зброєю. Ці та інші завдання поставлені новому командувачу ВМС, контрадміралу Олексію Неїжпапі”, – зазначив президент.

Він розповів, що наразі триває активна розбудова військово-морських баз та навчальних закладів, облаштування місць постійної дислокації бойових частин ВМС, розвиток об’єктів національного флоту, відновлення, модернізація та надходження нового озброєння та військової техніки.

“Надважливими є державні випробування українського ракетного комплексу “Нептун“. Його прийняття на озброєння зробить нас ще сильнішим гравцем в акваторії Чорного та Азовського морів. Також у наших найближчих планах – отримання катерів Island та Mark VI в межах допомоги з боку США”, – сказав президент.

Зеленський подякував міжнародним партнерам за постійну підтримку України.

Президент наголосив, що сьогодні українські моряки отримають понад 70 квартир.

Раніше командувач Об’єднаних сил Сергій Наєв повідомив, що на території двох областей посилили охорону інфраструктури через загрозу вторгнення РФ.

Джерело UATV
дата 05.07.2020
категорії Політика
поділитисяComments

Новости