Connect with us

Спорт

Українська команда NaVi стала чемпіоном по CS: GO, а призові гроші віддали UNICEF


Новини спорту:NaVi стала чемпіоном Counter-Strike: GO, віддавши призові $ 750 тисяч в UNICEF.

Українська команда NaVi стала чемпіоном по Counter-Strike: Global Offensive в рамках турніру Gamers Without Borders, віддавши приз на благодійність.

В фінальне бій NaVi і Mousesports увійшли з парою перемог на рахунку з кожного боку. Битва пройшла особливо напружено для українців, так як в серії з 24 раундів вони програвали з рахунком 11-4. Mousesports домінували настільки, що до чемпіонства їм залишалися лише дві перемоги. Все ж NaVi виконала епічність "камбек", перевернувши рахунок на свою користь.

Пішовши в атаку, команда взяла вісім раундів поспіль, перехопивши ініціативу з рахунком 12-11. Від перемоги і призові $ 750 000 доларів їх відділяв лише один раунд. У вирішальному раунді Mousesports несподівано вирвали перемогу, продовживши фінал на п'ять раундів до трьох перемог. NaVi продовжила тиснути, і вийшла переможцем з овертайму з рахунком 3-0.

26 і 27 тури УПЛ: дати та час початку матчів

Gamers Without Borders — турнір, мета якого зібрати кошти благодійним організаціям, що ведуть глобальну боротьбу з коронавірусів. Обидва фіналіста перевели отримані з призового фонду гроші організаціям, що борються з COVID-19: NaVi передала $ 750 тисяч в UNICEF (Дитячий фонд ООН), а Mousesports пожертвувала $ 500 тисяч Міжнародному союзу електрозв'язку.

Источник

Comments

Новости