Connect with us

Наука

Українські провайдери «прокачують» інтернет, тому що на карантині виріс трафік — Украинские новости


Українські точки обміну трафіком збільшують пропускну здатність каналів за запитом провайдерів, і цей потенціал ще не вичерпаний.

Про це повідомляє Міністерство цифровий трансформації в Facebook.

«За словами представників українських точок обміну трафіком, вони збільшують пропускну здатність каналів за запитом провайдерів. І потенціал ще не вичерпаний», — йдеться в повідомленні.

У відомстві пояснили, що в умовах карантину в країнах, де вирує пандемія, люди перейшли на віддалену роботу і стали більше користуватися інтернетом. А це означає збільшення навантаження на мережі телекомунікаційних операторів.

Читайте також: СБУ викрила 79 «кіберактівістов», які поширювали фейки про коронавіруси

Наприклад, за даними компанії Huawei, в період карантину найбільш уражені вірусом держави (Китай, Італія, Іспанія, Німеччина, Великобританія, Франція) відчули помітне зростання в обсягах фіксованого трафіку. Зокрема, в Іспанії зафіксовано збільшення трафіку майже на 40%; в Італії — понад 70% при значному скупченні на онлайн-іграх; в Німеччині — незначне зростання в 16%; в Великобританії — 20-30% приросту; в Китаї — 70% і більше.

При цьому фахівці відзначали зменшення швидкості у кінцевих абонентів з ростом попиту на Netflix, онлайн-ігри і YouTube в період карантину. Тому найбільші стрімінг-платформи знизили якість потокового відео, щоб уникнути погіршення пропускної здатності мереж і попередити неможливість їх використання на території ЄС під час карантину.

Читайте також: Google запускає сайт на українському для вчителів — з підказками і тренінгами

Відзначається, зокрема, що Netflix оптимізував всі формати сервісів, з метою економії пропускної здатності мереж до 25%. А YouTube оголосив, що послуга відеохостингу надаватиметься із застосуванням стандартної якості за замовчуванням для всіх користувачів в Європі протягом 30 наступних днів.

Як повідомлялося, з 17 березня в зв’язку з введенням карантину для запобігання поширенню коронавирусной інфекції в Україні тимчасово призупинено роботу підприємств торгівлі та громадського харчування, крім аптек і продуктових магазинів.

25 березня уряд має оголосило про надзвичайну ситуацію по всій країні і продовжило карантин до 24 квітня.

В Україні на даний час зафіксовано 549 випадків СOVID-19, з яких 13 летальних випадків, 8 осіб одужали.

Comments

Новости