Connect with us

Наука

Українсько-американська ракета «Antares» вивела в космос корабель з вантажем для МКС — Украинские новости


Новини технології:Вчені з Китаю представили метод, який може генерувати енергію з однієї краплі дощу, її буде достатньо для того, щоб запалити сто світлодіодних ламп.

За словами інженерів з Міського університету Гонконгу, вони прийшли до висновку, що крапля, яка містить 100 мікролітрів води, при падінні з висоти 15 см може генерувати напругу понад 140V. Для цього дослідники використовують властивості дощу: краплі води, потрапляючи на поверхню, створюють міст між алюмінієвим електродом і електродом з оксиду індію-олова. Вчені використовували це, щоб витягти енергію.

Вони пояснили, що в цьому випадку краплі діють в ролі резисторів, а покриття — як конденсатора. Інженери вбудували в генератор плівку політетрафторетилену, яка накопичує поверхневий заряд від падаючих крапель, поки не досягне насичення. Прототип буде готовий для практичного застосування в найближчі п’ять років.

Вчені вивчали цей тип виробництва електроенергії протягом багатьох років, і навіть зібрали прототип, однак він не працював належним чином. Вони відзначили, що в 2017 році їх пристрій не могло виробити достатню кількість енергії, яке можна застосувати в промисловості.

«Приручили» дощ: створений генератор електрики на основі крапель

Одним з поліпшень, вбудованих в їх генератор електрики на основі крапель, стало використання плівки з політетрафторетилену. Вона здатна накопичувати поверхневий заряд при безперервному попаданні крапель води.

Источник

Comments

Новости