Connect with us

Бизнес

Укргазбанк мінімізує персональне відвідування клієнтів


Новини Бізнесу:У зв'язку з поширенням коронавируса в Україні в Укгазбанк прийняли рішення знизити персональне відвідування в відділеннях.

В умовах карантину головним завданням державного Укргазбанку є обслуговування українців без необхідності персонального відвідування банківських відділень.

Для цього Укргазбанк не блокуватиме картки клієнтів, термін дії яких закінчується протягом найближчого часу і продовжить період їх використання на наступні три місяці (+90 днів), повідомляє прес-служба банку.

"Нам як державному банку дуже важливо, щоб наші клієнти під час карантину отримували послуги без затримок і проблем, а головне — не виходячи з дому. Особливо це стосується пенсіонерів і клієнтів, яким нараховуються пенсійні та соціальні виплати на наші банківські картки. Тому вже зовсім скоро, навіть в разі закінчення терміну дії карти, засоби на ній будуть доступні для зняття в нашій банкоматної мережі ще протягом наступних трьох місяців. А якщо клієнт все ж замовить нову картку, вона буде доставлена ​​йому прямо додому. Поетом необхідності відвідувати відділення банку для отримання нової карти не буде ", — зазначив голова правління Кирило Шевченко.

Власний препарат проти COVID-19: Українські вчені поділилися результатами тестування

Укргазбанк буде завчасно інформувати власників його карток про наближення терміну закінчення їх дії і, по заявкам клієнтів, випускати нові карти, які відразу будуть активованими і доступними для використання в мобільному додатку "Екобанк онлайн ". Тому, активувавши в смартфоні сервіси безконтактної оплати — Google Pay і Apple Pay, новими картами клієнти зможуть користуватися вже відразу для миттєвих розрахунків. Нова карта буде доставлена ​​кур'єром у зручний для клієнта час і місце. Послуга буде доступна клієнтам банку вже з 1 квітня 2020 року.

Мінімізація кола соціальних контактів під час карантину максимально ефективним заходом у протидії поширення вірусу. Але це не означає, що наші користувачі повинні бути обмежені в доступі до звичних для них банківських послуг і, особливо, власних коштів на рахунках. Державний Укргазбанк і надалі буде оперативно розробляти заходи, які дозволять клієнтам отримувати весь спектр фінансових послуг без візитів до відділень банку.

Зараз найбезпечнішим способом користування продуктами і сервісами Укргазбанку є його дистанційні сервіси — мобільний додаток "Екобанк онлайн ", Контакт-центр і Клієнт інтернет-банкінг для юридичних осіб.

Нагадаємо:

ИсточникSource link

Comments

Новости