Connect with us

Бизнес

«Укрзалізниця» відкрила продаж квитків в західні області — Украинские новости


Про це розповів в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик, повідомляє прес-служба компанії.

«Правління АТ« Укрзалізниця »прийняло порядок, яким буде вперше впроваджена методика і механізм розподілу площ на невеликих і середніх вокзалах (I-III класу) і мінімальні вимоги до цих площ. Йдеться, зокрема, про такі вокзалах, як Чернігів, Дарниця , Шепетівка, Кременчук «, — сказав Юрик.

За його словами, всі регіональні філії компанії та інші підрозділи, у яких вокзали на балансі, повинні розробити індивідуальну концепцію кожного вокзалу: що і де на ньому буде перебувати. Тому на зазначених вокзалах будуть розділені обов’язкові послуги: квиткові каси, зали очікування, санітарні вузли тощо, а вільні площі зможуть передаватися в оренду під розміщення альтернативних об’єктів, наприклад, під закладу харчування, магазини. Чим більше загальна площа вокзалу, тим більше площ можна передано в оренду.

«Укрзалізниця» почала продаж квитків: подробиці

«Кожен балансоутримувач вокзалу підготує концепцію свого вокзалу, яку ми детально вивчимо і адаптуємо з точки зору раціональності і естетичної сумісності. Якщо концепція буде затверджена — далі вокзалу і балансоутримувачу буде дозволено передати вільні площі в оренду. Такий механізм буде запроваджено вперше », — підкреслив Юрик.

В Укрзалізниці додають, що всього в мережі компанії працює 107 вокзалів (без урахування вокзалів, які перебувають на окупованій території), в тому числі 15 позакласних вокзалів, 8 вокзалів I класу, 37 вокзалів II класу і 47 вокзалів III класу. Клас вокзалу встановлюється в залежності від пасажирообороту, загальною площею вокзальних приміщень, обробки багажу і вантажобагажу тощо.

Як повідомлялося раніше, в АТ «Укрзалізниця» з 1 липня 2020 року буде створено окрему філію «Вокзальна компанія», яка буде займатися реорганізацією вокзального господарства. Цю реорганізацію планується провести в два етапи: спочатку до філії будуть передані вокзали, які зараз знаходяться в управлінні філії «Пасажирська компанія» (позакласні і I класу).

На другому етапі будуть передані вокзали інших класів, після чого планується визначити 14 базових вокзалів, завдяки чому планується централізувати фінансові, кадрові, юридичні та інші функції.Source link

Comments

Новости